نتیجه‌ای یافت نشد.

لوئیس همیلتون بزرگ‌ از فرمول یک خسته شده!

شناسه خبر: 174049 سرویس: گوناگون سه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۱۴ : ۱۱ : ۰۰
لوئیس همیلتون بزرگ‌ از فرمول یک خسته شده!
لوئیس همیلتون، قهرمان ۵ دوره فرمول یک از تمایل خود برای تغییر رشته ورزشی خود خبر داد. اومی‌خواهد از فرمول یک بازنشسته شود.
۵۵آنلاین :


اسپورت اکسپرس نوشته است: لوئیس همیلتون، راننده انگلیسی تیم مرسدس و پیشتاز فصل جدید رقابت‌های اتومبیلرانی فرمول یک گفت: بازیکنان تیم تنیس تا پایان این بازی به طور کامل خسته و انرژی آنها تخلیه می‌شود. به ویژه اگر این رقابت‌ها ۴ ساعت به طول انجامد. دوچرخه‌سوران توردو فراس تقریبا کشته می‌شوند. بدین‌خاطر فکر می‌کنم ما هم باید این کار را بکنیم.

قهرمان فرمول یک ادامه داد: تست دوپینگ در فرمول یک شاید ۳ بار در سال یا به ندرت هم انجام شود. ما در ورزشی هستیم که به چیزی زیادی نیاز نداریم. ما دوچرخه‌سوار نیستیم که در تور با کمبود اکسیژن مواجه شویم. واقعیت را بگویم که ما در  رقابت‌های فرمول یک خسته نمی‌شویم. معتقدم تا سال ۲۰۲۱ باید برخی از دستیاران رانندگان فرمول یک را هنگام رقابت‌ها حذف کنیم. در این شرایط راننده از نطر فیزیکی بیشتر خسته خواهد شد. به طور کل در فرمول یک خیلی نباید قدرتمند باشید. به همین خاطر یک راننده جدید ۱۸ ساله مشکلات چندانی ندارد.  به نظرم نباید این طور باشد. شخصا تمایل دارم تا با ترک فرمول یک رشته جدیدی را تجربه کنم.
 


منبع : دنیای اقتصاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

سیاستگذاری به روش آزمون و خطا چه بلایی سر اقتصاد آورده است؟

قصه تلخ جهش های نرخ ارزی با تکرار سیاست های پیمان سپاری ارزی، پیش فروش سکه و بعد تنظیم بازار به زور و ارعاب یا اصرار بر نرخ ارز غیر تعادلی تنها مصادیقی از تکرار تجربه نامطلوب سیاستگذاری اقتصادی هستند. از منظر رأی دهنده عام و اقتصاددان خبره سیاستگذاران به وقت معزولی شبلی و بایزیدند و به وقت صدارت و زعامت به دنبال تکرار خطای تقبيح شده گذشتگان می روند.

اقتصاد و جامعه چگونه از آدم های خوب هیولا می سازد؟

با بی پولی همه می تونن کنار بیان، چیزی که باید یاد بگیری پول درآوردنه!

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر