لوئیس همیلتون بزرگ‌ از فرمول یک خسته شده!

شناسه خبر: 174049 سرویس: گوناگون سه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۱۴ : ۱۱ : ۰۰
لوئیس همیلتون بزرگ‌ از فرمول یک خسته شده!
لوئیس همیلتون، قهرمان ۵ دوره فرمول یک از تمایل خود برای تغییر رشته ورزشی خود خبر داد. اومی‌خواهد از فرمول یک بازنشسته شود.
۵۵آنلاین :


اسپورت اکسپرس نوشته است: لوئیس همیلتون، راننده انگلیسی تیم مرسدس و پیشتاز فصل جدید رقابت‌های اتومبیلرانی فرمول یک گفت: بازیکنان تیم تنیس تا پایان این بازی به طور کامل خسته و انرژی آنها تخلیه می‌شود. به ویژه اگر این رقابت‌ها ۴ ساعت به طول انجامد. دوچرخه‌سوران توردو فراس تقریبا کشته می‌شوند. بدین‌خاطر فکر می‌کنم ما هم باید این کار را بکنیم.

قهرمان فرمول یک ادامه داد: تست دوپینگ در فرمول یک شاید ۳ بار در سال یا به ندرت هم انجام شود. ما در ورزشی هستیم که به چیزی زیادی نیاز نداریم. ما دوچرخه‌سوار نیستیم که در تور با کمبود اکسیژن مواجه شویم. واقعیت را بگویم که ما در  رقابت‌های فرمول یک خسته نمی‌شویم. معتقدم تا سال ۲۰۲۱ باید برخی از دستیاران رانندگان فرمول یک را هنگام رقابت‌ها حذف کنیم. در این شرایط راننده از نطر فیزیکی بیشتر خسته خواهد شد. به طور کل در فرمول یک خیلی نباید قدرتمند باشید. به همین خاطر یک راننده جدید ۱۸ ساله مشکلات چندانی ندارد.  به نظرم نباید این طور باشد. شخصا تمایل دارم تا با ترک فرمول یک رشته جدیدی را تجربه کنم.
 


منبع : دنیای اقتصاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چرا تحصیل‌کرده‌ها کارآمد نیستند؟

اخیراً یک دانشجویِ کنجکاوِ دکتری از این نویسنده پرسید: " کم نداریم مدیرانی که تحصیلاتِ عالیه دارند، از دانشگاه های خوب دنیا فارغ التحصیل شده اند و بسیار هم جهان دیده هستند. چرا آنها در مدیریت، تا این حد اشتباه کرده و هم چنان اشتباه می کنند؟"

چگونه از شر میلیاردرها خلاص شویم؟

توماس پیکتی می‌گوید نابرابری اقتصادی طبیعی نیست بلکه ناشی از ایدئولوژی‌های سیاسی است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : استناد پوتین به آیه قرآن در حضور روحانی و اردوغان

ویدئو : تایید کشته شدن پسر بن لادن

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر