قیمت بلیت دیدار کره - ایران مشخص شد

شناسه خبر: 111234 سرویس: ورزشی يكشنبه ۵ شهريور ۱۳۹۶, ۳۹ : ۱۶ : ۰۰
قیمت بلیت دیدار کره - ایران مشخص شد
جایگاه هواداران تیم ملی فوتبال کشورمان برای دیدار با کره جنوبی در مرحله پایانی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ مشخص شد.
۵۵آنلاین :

 

تیم‌های فوتبال کره جنوبی و ایران روز پنجشنبه 9 شهریور از ساعت 16:30 به وقت کشورمان در هفته نهم از مرحله پایانی انتخابی جام جهانی 2018 در ورزشگاه جام جهانی سئول به مصاف هم می‌روند.

کره جنوبی برای زنده نگه داشتن امیدهایش برای صعود مستقیم به جام جهانی روسیه باید پیروز شود و به همین دلیل برنامه‌ای خاص برای این بازی حساس دارد.

اتحادیه فوتبال کره جنوبی اعلام کرده است، در بازی روز پنجشنبه 60 هزار پیراهن رایگان به هواداران تیم ملی این کشور که در ورزشگاه جام جهانی سئول حضور پیدا می‌کنند، توزیع خواهد کرد.

این کار به منظور روحیه بخشیدن به تیم ملی کره صورت می‌گیرد. این اولین باری است که قرار است این تعداد پیراهن بین هواداران کره توزیع شود. پیش از این اتحادیه فوتبال کره جنوبی سابقه تورزیع 20 هزار پیراهن بین هوادارانش را داشته است.

به گزارش تسنیم، سفارت ایران هم درخواست اختصاص 400 صندلی برای هواداران ایرانی در این بازی را داده که بر این اساس بخشی از طبقه دوم در جایگاه جنوبی به ایرانی‌ها اختصاص یافته است و تدابیر امنیتی برای محافظت از آنها هم در نظر گرفته شده است.

در آستانه این بازی قیمت بلیت‌ها هم مشخص شده است. بر این اساس ارزان‌ترین بلیت این بازی 10 هزار وون کره (تقریباً 29 هزار تومان) و گرانقیمت‌ترین بلیت هم 150 هزار وون کره (تقریباً 442 هزار تومان) است. قیمت بلیت سکوهایی که به ایرانی‌ها تعلق گرفته (جایگاه زرد) نیز 20 هزار وون (تقریباً 59 هزار تومان) است.


منبع : العالم
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

ژن خوب = کار خوب، زندگی خوب، حال خوب

برایتان سوال پیش نیامده است که چرا درحالی که همه از اقتصاد می‌نالند، آقازاده‌ها همچنان پرکار، کار می‌کنند آنهم با سود زیاد؟

پژوهش تلخی دارد!

«ملک‌الشعرا» عنوانی بود حکومتی برای شاعر بزرگ دوران. اما رقابت برای کسب عنوان «ملک‌الشعرا»، منجر به آن شد که شعرای ایران به مدیحه ‌سرایان حاکمان تبدیل شوند. قاآنی ملک ‌الشعرای ایران از دوران محمدشاه بود. زمانی که ناصرالدین شاه به تخت نشست و امیرکبیر را به صدراعظمی ایران منصوب کرد؛ قاآنی به روال معمول قصیده ‌ای در مدح صدراعظم جدید سرود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مادربزرگ ۱۰۲ ساله رکورد شیرجه در آسمان را شکست!

یک پیرزن ۱۰۲ ساله استرالیایی از ارتفاع چهار هزار و ۳۰۰ متری پرید تا رکورد مسن ترین فردی را که در آسمان شیرجه زده است، بشکند

ویدیو: فیلم ساخته شده توریست از سفر به ایران

فیلمMio Iran توسط سباستین لیندا توریستی ساخته شده که برخلاف توصیه های اطرافیان برای عدم سفر به ایران همراه همسرخود به ایران سفرمی کند لیندا این فیلم رابه پسرش میوتقدیم کرده است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر