نتیجه‌ای یافت نشد.

قطعی شدن مدال برنز ایران در تنیس روی میز جوانان فرانسه

شناسه خبر: 168870 سرویس: ورزشی ، گوناگون پنجشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۸, ۰۹ : ۱۸ : ۰۰
قطعی شدن مدال برنز ایران در تنیس روی میز جوانان فرانسه
با پیروزی تیم2 نفره تنیس روی میز ایران بر تیم تنیس روی میز دوبل فنلاند و اتریش در رقابت تور جهانی نوجوانان و جوانان فرانسه، مدال برنز ایران در این رقابت ها قطعی شد.
۵۵آنلاین :

 تیم تنیس روز میز 2 نفره ایران که در مرحله یک هشتم نهایی توانسته بود تیم ژاپن را با نتیجه 3 بر یک شکست دهد در یک چهارم نهایی این رقابت ها با غلبه بر تیم تنیس روی میز دوبل فنلاند و اتریش مدال برنز خود را در این از مسابقات قطعی کرد. 
تیم دو نفره ایران تا ساعتی دیگر در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف روسیه دارنده عنوان نائب قهرمانی رقابت‌های جوانان جهان می‌رود.
همچنین در بخش انفرادی تور جهانی تنیس روی میز نوجوانان و جوانان فرانسه، امین احمدیان در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه 4 بر یک مقابل حریف فرانسوی خود شکست را پذیرا شد و از گردونه رقابت ها کنار رفت. 
روز گذشته نیز رادین خیام با متحمل شدن سه شکست در دور مقدماتی از رسیدن به جدول حذفی بازمانده بود.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نمایش شفافیت

ميعاد صالحي، رئيس صندوق بازنشستگي، در حالي‌كه مجموعه‌اي با گردش مالي هزاران ميلياردي را بر عهده گرفته است، فهرست حقوق اعضاي هیئت‌مديره شركت‌هاي تابعه خود را روي سايت شفافيت اين سازمان قرار داده و هر روز مانور مي‌دهد كه نسبت به شفاف‌سازي در اين حوزه وارد عمل شده است البته همين كار را هم نصفه و نيمه انجام داده و حقوق خود را روي سايت قرار نداده است.

مشاغل آینده در آینه تکنولوژی

ما به دلایل زیادی می‌توانیم آینده شغل‌های انسانی را پیش‌بینی کنیم، اما آنچه تا امروز در این زمینه اعلام شده، چندان مثبت نبوده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر