نتیجه‌ای یافت نشد.

فوتبالیستی که رؤیای فوتبالی خود و سرنگونی بشار اسد را به گور برد

شناسه خبر: 176474 سرویس: جهان ، ورزشی ، گوناگون يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸, ۴۱ : ۲۰ : ۰۰
فوتبالیستی که رؤیای فوتبالی خود و سرنگونی بشار اسد را به گور برد
از عبدالباسط ساروت به عنوان دروازه‌ بان آینده دار تیم جوانان فوتبال سوریه و نماد قیام علیه بشار اسد یاد می‌شد اما با مرگش هم آینده فوتبالی خود و هم سرنگونی نظام سوریه را به گور برد.
۵۵آنلاین :

مراسم تشییع جنازه فوتبالیست مشهور سوری مخالف نظام بشار اسد که در جریان درگیری در استان حما کشته شد در منطقه الدانا در استان ادلب سوریه برگزار شد.

 عبدالباسط ساروت پنج‌شنبه شب گذشته در جریان نبرد با نیروهای دولتی سوریه در استان حماه زخمی شده و روز شنبه بر اثر شدت جراحات به هلاکت رسید.

وی در حالی هدف قرار گرفت که تلاش داشت با گروهی از شورشیان تحت فرمانش روستای تل ماله در شمال استان حماه و در نزدیکی مرز استان ادلب را از نیروهای دولتی پس بگیرد.

عبدالباسط که 27 سال داشت و در شهر زادگاهش حمص، دروازه‌بان حرفه‌ای فوتبال بود و از زمان آغاز درگیری ها در سوریه در سال 2011 میلادی به گروه های تروریستی پیوست.

برخی ساروت را عضو داعش خوانده‌اند و برخی دیگر می‌گویند او عضو در گذشته عضو جبهه النصر بوده است.

از او به عنوان دروازه‌ بان آینده دار تیم جوانان فوتبال سوریه و نماد قیام علیه بشار اسد یاد می‌شد اما با مرگش هم آینده فوتبالی خود و هم سرنگونی نظام سوریه را به گور برد.

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

 

منبع : فرارو
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

دیدن «دیوها» که کاری ندارد.

در این میان اما راننده‌ای هم در شهر قزوین پیدا می‌شود که روی شیشه خودروی خود نوشته: «کرایه نداری برو، حلالت نگو ندارم، برو بسلامت»

آینده‌پژوهی ایران و اکوسیستم استارتاپی

شناخت مسائل مربوط به آینده کشورها، پیش‌بینی سناریوهای محتمل در حوزه‌های مختلف و تحلیل تغییرات پیش‌رو، به امری بسیار مهم و اساسی برای کشورهای جهان تبدیل شده است. اهمیت این مباحث آن‌چنان است که در کشورهای پیشرفته سال‌های درازی است رشته‌های مرتبط با آینده‌پژوهی

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر