نتیجه‌ای یافت نشد.

فصل هشتم سریال «بازی تاج و تخت» با مرگ آریا استارک دراماتیک می شود؟

شناسه خبر: 172722 سرویس: جهان ، فرهنگ و هنر ، گوناگون شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۵۳ : ۰۹ : ۰۰
فصل هشتم سریال «بازی تاج و تخت» با مرگ آریا استارک دراماتیک می شود؟
بسیاری از علاقه مندان به سریال بازی تاج و تخت معتقدند این سریال تا این لحظه تا حدی که انتظار داشتند غافلگیر کننده و جذاب پیش نرفته است، بر همین اساس نیز معتقدند احتمالا در دو قسمت آتی یعنی قسمت های پنجم و ششم شاهد مرگ یکی از شخصیت های اصلی خواهیم بود.
۵۵آنلاین :

بسیاری از علاقه مندان به سریال بازی تاج و تخت معتقدند این سریال تا این لحظه تا حدی که انتظار داشتند غافلگیر کننده و جذاب پیش نرفته است، بر همین اساس نیز معتقدند احتمالا در دو قسمت آتی یعنی قسمت های پنجم و ششم شاهد مرگ یکی از شخصیت های اصلی خواهیم بود.

به گزارش سرویس خواندنی های انتخاب، یکی از اتفاقات غافلگیرکننده قسمت سوم سریال بازی تاج و تخت مرگ پادشاه تاریکی توسط آریا استارک بود. در قسمت چهارم اما غافلگیری کاملتر شد و آریا به جای پذیرش بانوی دربار بودن تصمیم گرفت راهی پایتخت شود و سرنوشت خود را به شیوه ای متفاوت رقم بزند.

شاید بسیاری از افرادی که شخصیت آریا استارک را دوست دارند انتظار نداشتند وی پیشنهاد ازدواج را بپذیرد و مطمئن بودند او ماجراجوتر از این حرف ها است. اما شاید کمتر فردی انتظار داشت زمانی که همه وینترفیل آریا را قهرمان تلقی می کنند، بیخیال همه چیز شود و راهی پایتخت شود.

اگر نقبی به گذشته بزنیم و یادی از جادوگر زن فیلم یعنی بانوی سرخپوش کنیم به خاطر می آوریم که او به آریا درباره چشم ها و جان هایی که باید بگیرد یاداوری کرد. در قسمت سوم فصل هشتم سریال، آریا از پس کشتن چشم های آبی متعلق به پادشاه شب برآمد، اما هنوز تکلیف چشم های سبز که تقریبا همه مطمئنند به سرسی لنیستر تعلق دارد روشن نشده است.

 فصل هشتم سریال «بازی تاج و تخت» با مرگ آریا استارک دراماتیک می شود؟

اگر به دیالوگ آریا در قسمت چهارم دقت کنیم متوجه می شویم که او می گوید قصد دارد به پایتخت برود تا کاری نیمه تمام را به اتمام برساند و البته برنامه ای برای بازگشت ندارد. خوش بینانه ترین حالت این است که آریا قصد دارد با کشتن سرسی لنیستر کار نیمه تمام خود را تمام کند و به زندگی عادی خود به عنوان یک شوالیه کوچک و پر افتخار ادامه دهد.

اما در حالت بدبینانه این سخن حکایت از این دارد که آریا به خوبی می داند مرگ در انتظارش است و پس از کشتن صاحب چشم های سبز، خود نیز باید دنیا را ترک کند. بر همین اساس است که بسیاری از مخاطبان سریال بازی تاج و تخت معتقدند مرگ آریا استارک غافلگیری مهم قسمت پنجم را تکمیل می کند تا آریا استارک در قالب یک ابرقهرمان ویژه مرگ را در آغوش بکشد.

این موضوع در فضای مجازی نیز بسیار داغ است و هشتگ های مربوط به آریا به شدت به سفر او به پایتخت و نتایج این سفر متمرکزند. در تریلر قسمت پنجم نیز هیچ اثری از آریا نیست و برخی معتقدند این کار تعمدا و با هدف منحرف کردن ذهن مخاطبان از وی انجام شده است. نظر شما چیست؟ آریا شخصیتی است که جان می بازد یا تا پایان سریال در کنار مخاطبان است؟


منبع : انتخاب
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نمایش شفافیت

ميعاد صالحي، رئيس صندوق بازنشستگي، در حالي‌كه مجموعه‌اي با گردش مالي هزاران ميلياردي را بر عهده گرفته است، فهرست حقوق اعضاي هیئت‌مديره شركت‌هاي تابعه خود را روي سايت شفافيت اين سازمان قرار داده و هر روز مانور مي‌دهد كه نسبت به شفاف‌سازي در اين حوزه وارد عمل شده است البته همين كار را هم نصفه و نيمه انجام داده و حقوق خود را روي سايت قرار نداده است.

مشاغل آینده در آینه تکنولوژی

ما به دلایل زیادی می‌توانیم آینده شغل‌های انسانی را پیش‌بینی کنیم، اما آنچه تا امروز در این زمینه اعلام شده، چندان مثبت نبوده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر