نتیجه‌ای یافت نشد.

فروش ۱۰ میلیون نسخه از خاطرات میشل اوباما

شناسه خبر: 168089 سرویس: کتاب و شهر کتاب ، گوناگون شنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۸, ۲۴ : ۱۰ : ۰۰
فروش ۱۰ میلیون نسخه از خاطرات میشل اوباما
کتاب خاطرات میشل اوباما بانوی اول سابق ایالات متحده با عنوان «شدن» یا «Becoming» از زمان انتشارش در ماه نوامبر تا به حال عملکردی خارق‌العاده داشته و با توجه به اینکه تا به حال نزدیک به ۱۰ میلیون نسخه از آن فروش رفته می‌تواند یکی از پرفروش‌ترین و شاید پرفروش‌ترین کتاب خاطرات تاریخ باشد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پیپل، توماس ریب رئیس شرکت مادر خانه نشر پنگوئن رندوم هاوس گفت: «ما باور داریم این کتاب می‌تواند موفق‌ترین کتاب خاطرات تاریخ شود.»
۵۵آنلاین :


مارکوس داهل، مدیر اجرایی پنگوئن هم این مساله را قبول دارد و اضافه کرد: «من در تجربه شخصی‌ام در پنگوئن رندوم هاوس تا به حال ندیده‌ام توانسته باشیم ۱۰ میلیون نسخه از یک کتاب خاطرات بفروشیم.» با استناد به آمار نیلسون، کتاب میشل اوباما در حال حاضر یازدهمین کتاب خاطرات پرفروش تاریخ بریتانیاست. به گفته واشنگتن پست، این کتاب در ۱۵روز نخست حضورش در کتابفروشی‌ها ۲ میلیون نسخه فروخت و در رتبه اول بسیاری از کشورها از جمله آلمان و یونان قرار گرفت. بانوی اول سابق که حالا ۵۵ ساله است، اخیرا تورهای بسیاری در حمایت از این کتاب در سراسر آمریکا برگزار کرده است. این کتاب روایتی صادقانه از زندگی او، ازدواج او با رئیس‌جمهور سابق باراک اوباما، سفرش در به دنیا آوردن دخترانش مالیا و ساشا و دورانی است که خانواده آنها در کاخ سفید گذرانده است. کتاب «شدن» در ایران با ترجمه‌های متعدد به چاپ رسیده است.
 


منبع : دنیای اقتصاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

اقتصاد از قوه قضائیه چه می خواهد؟

از جذابیت های ایران امروز یکی این است که آنچه فرنگی ها در کتاب های تاریخ می خوانند ما به چشم دیده و به گوش می شنویم.

آمارها چه تصویری از نرخ رشد فقر ارائه می کنند؟

برخورداری افراد از عدالت اقتصادی همواره یکی از دغدغه های اصلی سیاستگذاران اقتصادی در کشور بوده است، گام اول در این راستا داشتن برآوردی دقیق از تعداد فقرا و شناسایی ویژگی های گروه های فقیر است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال

دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال ◽️یک کهنه سرباز پس از 75 سال با معشوقه خود در زمان جنگ دوم جهانی روبه رو شد. در سال پایانی جنگ جهانی دوم، 1944 میلادی، کارا تروی رابینز آمریکایی که برای جنگ در مقابل ارتش نازی عازم فرانسه شده بود در شمال شرقی فرانسه عاشق ژانی پیرسون، 18 ساله شد. ◽️ اما سرانجام رابینسون که در آن زمان 24 سال داشت ناگزیر به جبهه شرق اعزام شد

ویدیو : یک بیماری که به تازگی از سوی سازمان بهداشت جهانیWHO شناسایی شده است!

یک بیماری که به تازگی از سوی #سازمان_بهداشت_جهانیWHO شناسایی شده است! #فرسودگی_شغلی یا #کارزدگی این بیماری قرار است در سال ۲۰۲۲ به رسمیت شناخته شود.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر