فروشگاهی که سبزیجات تازه را آنلاین می‌فروشد

شناسه خبر: 173097 سرویس: توسعه ، کسب و کار ، اقتصادی ، اجتماعی ، گوناگون دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۱۵ : ۲۳ : ۰۰
فروشگاهی که سبزیجات تازه را آنلاین می‌فروشد
این روزها استفاده از فناوری برای رفع نیازهای روزمره به شدت مرسوم شده است. تا جاییکه دیگر نیازی به خروج از خانه برای خرید مایحتاج روزانه هم نیست.
۵۵آنلاین :

فروشگاه‌های اینترنتی موج جدیدی از عرضه کالا را طی ۱۰ سال اخیر ایجاد کرده‌اند. این فروشگاه‌ها ازلحاظ فیزیکی محدودیت فروشگاه‌های سنتی را نداشته و می‌توانند در تعداد بسیار زیاد و با تنوع بالایی از محصولات به مشتریان خدمات ارائه دهند.

فروشگاه اینترنتی این امکان را به خریداران می‌دهد که درباره محصول موردنظر خود جستجو کنند و پس از بررسی تمامی ویژگی‌ها و شرایط آن، خرید اینترنتی مطمئنی را انجام دهند.

درست است که سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی به رشد و سرعت فروش کمک بسزایی کرده و کارها را برای خریداران راحت‌تر کرده‌اند اما در برخی مواقع نیز باعث به هم خوردن تعادل در بازارها می‌شوند.

شاید باور این موضوع سخت باشد اما در کشور ما اغلب سایت‌های اینترنتی برخلاف توقعی که از فعالیت آن‌ها می‌رود یکی از دلایل ایجاد التهاب در بازارها بوده و به محلی برای ایجاد جو روانی گران شدن کالا تبدیل‌شده‌اند.

طی روزهای اخیر سایت‌های دیوار و شیپور به دلیل به نمایش گذاشتن قیمت‌های نجومی در حوزه مسکن و خودرو موظف به حذف قیمت‌ها شدند. این محدودیت برای کنترل قیمت و جلوگیری از رشد حباب قیمتی در این بازارها بود. این موضوع نشان‌دهنده آن است که در خلأ نظارت و قوانین دقیق سایت‌های اینترنتی می‌توانند اقتصاد کشور را به سمت تباهی پیش ببرند.

از سوی دیگر تقلب و تخلف به‌صورت روزمره در این فروشگاه‌ها در حال افزایش است. به‌طوری‌که هرروز تعداد بسیار زیادی پرونده‌های قضایی در این حوزه تشکیل می‌شود.

با جستجویی اندک در کشورهای همسایه اما به مدل‌های بسیار خاصی از این نوع کسب‌وکار برمی‌خوریم. مدل‌هایی که از طریق قوانین و نظارت کامل نهادهای حاکم بر حوزه به درآمدهای بسیار بالا و مستمری دست پیداکرده و اعتماد عمومی به فروشگاه‌های اینترنتی را افزایش می‌دهند.

یکی از این سایت‌ها در کشور امارات، سایتی برای فروش سبزیجات تازه است. خریداران می‌توانند به‌صورت آنلاین سبزیجات تازه موردنیاز خود را سفارش دهند.

فعالیت این سایت این‌گونه است که تمام سبزیجات موجود در بازار با قیمت مشخص در آن قرارگرفته است و خریدار هرکدام را که بخواهد در سبد خریدش می‌گذارد و منتظر می‌نشیند. هزینه این محصولات درب منزل پرداخت می‌شود و حداکثر مدت‌زمان تحویل آن‌یک ساعت طول می‌کشد.

روی این سایت وزن محصولات به گرم ثبت‌شده است و خریداران می‌توانند هرچند گرمی از محصول را که می‌خواهند، سفارش دهند. این سایت در مناسبت‌های فرهنگی و مذهبی نیز تغییراتی در سبک فروش محصولاتش می‌دهد.

با ورود به ماه مبارک رمضان این سایت محصولاتش را به‌صورت ویژه ماه رمضان به فروش می‌رساند.

گزینه‌هایی که به مناسبت ماه رمضان به مدل فروش کالاهای این سایت اضافه‌شده است سرویس‌هایی مانند تخفیفات ویژه، رایگان بودن بخشی از کالاهای خریداری‌شده و تقبل هزینه پست از سوی سایت بجای مشتری از هدایا ویژه ماه رمضان به مشتریان این سایت است.

طراحان این سایت تنها به فروش ساده سبزیجات تازه بسنده نکرده‌اند. بلکه فروش انواع سبزیجات ارگانیک، خشک‌شده و در بسته‌بندی‌های ویژه از دیگر خدماتی است که برای ایجاد جذابیت هرچه بیشتر در دستور کار خوددارند.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر
همدلی را به کودکانتان یاد بدهید

همدلی را به کودکانتان یاد بدهید!

کودکان برای موفقیت در روابط و زندگی، باید درک درستی از احساسات خود و دیگران و تاثیر آن بر یکدیگر داشته باشند.

ببخشید ولی شما قبلا «بله» را گفته‌اید!

ببخشید ولی شما قبلا «بله» را گفته‌اید!

«اینستاگرام، اجازه ندارد تصاویر یا پیام‌های من را به اشتراک بگذارد.»

اخبار ویدئویی

بیشتر
روسیه ؛ رتبه اول در آتش بازی

روسیه ؛ رتبه اول در آتش بازی

مرمت مجسمه ها ؛ جبران افتضاح طالبان

مرمت مجسمه ها ؛ جبران افتضاح طالبان

مرمت مجسمه ها ؛ جبران افتضاح طالبان

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر