نتیجه‌ای یافت نشد.

فرانکفورت از حضور در لیگ قهرمانان فاصله گرفت

شناسه خبر: 172958 سرویس: ورزشی ، گوناگون يكشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۱۶ : ۲۳ : ۰۰
فرانکفورت از حضور در لیگ قهرمانان فاصله گرفت
شانس تیم فوتبال اینتراخت فرانکفورت با قبول شکست خانگی برابر ماینتس برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا به حداقل رسید.
۵۵آنلاین :

در ادامه هفته سی وسوم لیگ فوتبال باشگاه های آلمان، فرانکفورت مقابل ماینتس با شکست خانگی دو بر صفرمواجه شد و 54 امتیازی باقی ماند تا به جایگاه ششم جدول رده بندی نزول کند.
در حالی که تنهایک هفته به پایان بوندس لیگای آلمان باقی مانده است، فرانکفورت برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا نیاز به معجزه دارد.
در این دیدار «آنتونی اوجا» هر دو گل میهمان را به نام خود ثبت کرد تا ماینتس با 40 امتیاز به جایگاه دوزادهم جدول رده بندی صعود کند.
**نتایج کامل هفته سی و سوم:
هافنهایم صفر - وردربرمن یک
دورتموند 3 - دوسلدورف 2
لورکوزن یک - شالکه یک
لایپزیگ صفر - بایرن مونیخ صفر
اشتوتگارت 3 - وولفسبورگ صفر
آگزبورگ 3 - هرتابرلین 4
هانوفر 3 - فرایبورگ صفر
نورنبرگ صفر - گلادباخ 4
فرانکفورت صفر - ماینتس 2


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نمایش شفافیت

ميعاد صالحي، رئيس صندوق بازنشستگي، در حالي‌كه مجموعه‌اي با گردش مالي هزاران ميلياردي را بر عهده گرفته است، فهرست حقوق اعضاي هیئت‌مديره شركت‌هاي تابعه خود را روي سايت شفافيت اين سازمان قرار داده و هر روز مانور مي‌دهد كه نسبت به شفاف‌سازي در اين حوزه وارد عمل شده است البته همين كار را هم نصفه و نيمه انجام داده و حقوق خود را روي سايت قرار نداده است.

مشاغل آینده در آینه تکنولوژی

ما به دلایل زیادی می‌توانیم آینده شغل‌های انسانی را پیش‌بینی کنیم، اما آنچه تا امروز در این زمینه اعلام شده، چندان مثبت نبوده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر