نتیجه‌ای یافت نشد.

غرفه ایران در بی ینال ونیز افتتاح شد

شناسه خبر: 172855 سرویس: فرهنگ و هنر ، گوناگون يكشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۱۰ : ۱۲ : ۰۰
غرفه ایران در بی ینال ونیز افتتاح شد
غرفه ایران با عنوان «از بودن و سرودن» در پنجاه و هشتمین دوره بی‌ینال ونیز با حضور مسوولان هنری و هنرمندان در نزدیک میدان سن مارکو ونیز افتتاح شد.
۵۵آنلاین :

پنجاه‌ وهشتمین دورۀ دوسالانۀ بین‌المللی هنر معاصر ونیز، با حضور 90 کشور از سراسر جهان از روز سه‌شنبه 17 اردیبهشت برای متخصصان حوزۀ هنر و از روز 21 اردیبهشت برای عموم آغاز شد و تا 3 آذر ادامه خواهد داشت.

ایران نیز با 3 هنرمند در این رویداد جهانی حضور خواهد داشت. رضا لواسانی با اثر «زندگی»، سمیرا علیخانزاده با اثر «شبح صلب خاطره» و علی میرعظیمی با اثر «شاهد آواز» از ایران در پنجاه و هشتمین بی ینال هنر ونیز حضور دارند.

ایران در هشت دوره از این رویداد هنری حضور داشته است. حضور ایران در این بی‌ینال دو دوره پیش از انقلاب اسلامی و شش دوره آن پس از انقلاب اسلامی بوده است.

«بی‌ینال ونیز» بزرگترین، قدیمی ترین و مهمترین رخداد هنرهای تجسمی جهان است که آثار هنرمندان دنیا را به نمایش می‌گذارد. اولین دوره این نمایشگاه در 22 آوریل 1894 افتتاح شد.

انتظار می رود که بیش از 600 هزار نفر از این رویداد بین‌المللی هنری بازدید کنند.


منبع : پرشین دیجیت
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

خاطرات هاشمی و ضربه های او به افراد

هاشمی رفسنجانی وقتی در قدرت بود هر کاری دلش خواست انجام داد اما کسانی که ضربه خوردند و مخالف سیاست های او بودند نباید حتی  دلگیر باشند .

نفوذ خویشاوندان در اقتصاد ايران

نشست جایگاه فساد و شفافیت در حکمرانی، روز دوشنبه به همت انجمن علمی سیاست‌گذاری اجتماعی در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد و سخنرانان این نشست به بیان نظرات خود درباره فساد، شیوه‌های مبارزه با آن و وضعیت حاکم بر کشور پرداختند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مان

شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مانع در آمریکا از این حرکت که مورد توجه رسانه ها قرار گرفته به عنوان «شیرجه سوپرمن» یاد شده است.

ویدیو: زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر