نتیجه‌ای یافت نشد.

عکس خواهر و برادری سپند و کمند امیرسلیمانی در کودکی

شناسه خبر: 176086 سرویس: تصویر ، فرهنگ و هنر ، گوناگون پنجشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۸, ۴۶ : ۲۰ : ۰۰
عکس خواهر و برادری سپند و کمند امیرسلیمانی در کودکی
سپند امیرسلیمانی، بازیگر سینما و تلویزیون، عکسی دو نفری از خود و کمند امیرسلیمانی را که مربوط به اوایل دهه ۶۰ خورشیدی می‌شود، در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.
۵۵آنلاین :

سپند امیرسلیمانی، زاده ۱۳۵۶ در شهر تهران، از خواهرش ۴ سال کوچک‌تر است. او و کمند امیرسلیمانی، فرزندان سعید امیرسلیمانی، بازیگر پیشکسوت تئاتر، تلویزیون و سینما هستند. 

سپند امیرسلیمانی، عکسی از دوران کودکی خود و خواهرش را در اینستاگرام به اشتراک گذاشته و نوشته است: «خواهر که داشته باشی، پشتت گرمه، همیشه دوستش داری حتی وقتی به حد جنون لجت ازش درمیاد، خیالت راحته که تا همیشه یه جایی برای درددل داری، کمند جون تولدت مبارک، تو همیشه مراقبم بودی و نذاشتی احساس ناامنی کنم البته یه بار هم پشتمو لرزوندی.» 

 


منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

شکوفایی مشاغل در جهان ثروتمند

توانمندی بازارهای کار پیش بینی های ناراحت کننده ای را در مورد آینده مطرح می کند. اینکه کامپیوترهای قدرتمند و پیچیده شمار زیادی از کارگران را به بیکاری اجباری می کشانند. سرعت رشد دستمزدها قطعا بسیاری از شرکت ها را به خودکارسازی تشویق می کند.

حراج‌های دقیقه 90

دولت در جریان بزرگ‌ترین خصوصی‌سازی سال 98، بیش از 52 هزار میلیارد تومان از اموال عمومی را از طریق بورس به فروش خواهد رساند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

ویدیو: دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال

دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال ◽️یک کهنه سرباز پس از 75 سال با معشوقه خود در زمان جنگ دوم جهانی روبه رو شد. در سال پایانی جنگ جهانی دوم، 1944 میلادی، کارا تروی رابینز آمریکایی که برای جنگ در مقابل ارتش نازی عازم فرانسه شده بود در شمال شرقی فرانسه عاشق ژانی پیرسون، 18 ساله شد. ◽️ اما سرانجام رابینسون که در آن زمان 24 سال داشت ناگزیر به جبهه شرق اعزام شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر