نتیجه‌ای یافت نشد.

علی‌منصور با برد به پرسپولیس رسید

شناسه خبر: 169126 سرویس: ورزشی ، گوناگون شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸, ۴۸ : ۲۰ : ۰۰
علی‌منصور با برد به پرسپولیس رسید
تیم فوتبال ذوب‌آهن موفق شد در زمین پیکان به پیروزی برسد.
۵۵آنلاین :

در ادامه هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ برتر، تیم فوتبال ذوب آهن که این روزها با علیرضا منصوریان در لیگ قهرمانان آسیا نتایج بسیار خوبی می گیرد، موفق شد در شهر قدس با نتیجه 1-0 از سد میزبان خود تیم پیکان عبور کند.

حمید بوحمدان در دقیقه 22 تک گل ذوبی ها را به ثمر رساند تا تیم منصوریان با برد در این دیدار به استقبال مصاف هفته آینده با پرسپولیس برود.

ذوب آهن با برد در این دیدار 29 امتیازی شد و توانست به رتبه هشتم جدول برسد.


منبع : خبرانلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نمایش شفافیت

ميعاد صالحي، رئيس صندوق بازنشستگي، در حالي‌كه مجموعه‌اي با گردش مالي هزاران ميلياردي را بر عهده گرفته است، فهرست حقوق اعضاي هیئت‌مديره شركت‌هاي تابعه خود را روي سايت شفافيت اين سازمان قرار داده و هر روز مانور مي‌دهد كه نسبت به شفاف‌سازي در اين حوزه وارد عمل شده است البته همين كار را هم نصفه و نيمه انجام داده و حقوق خود را روي سايت قرار نداده است.

مشاغل آینده در آینه تکنولوژی

ما به دلایل زیادی می‌توانیم آینده شغل‌های انسانی را پیش‌بینی کنیم، اما آنچه تا امروز در این زمینه اعلام شده، چندان مثبت نبوده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر