نتیجه‌ای یافت نشد.

عراق ۱۱۰ میلیون بشکه نفت خام در ماه مه ‌صادر کرد

شناسه خبر: 175703 سرویس: گوناگون ، نفت و گاز و پتروشیمی دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸, ۱۲ : ۱۱ : ۰۰
عراق ۱۱۰ میلیون بشکه نفت خام در ماه مه ‌صادر کرد
وزارت نفت عراق اعلام کرد این کشور بیش از ۱۱۰ میلیون بشکه نفت خام در ماه مه ‌صادر کرده است که ۷ میلیارد دلار برای آن درآمد دارد.
۵۵آنلاین :


وزارت نفت عراق طی بیانیه‌ای اعلام کرد: «کل صادرات نفت خام عراق در ماه مه ‌به حدود ۷/ ۱۱۰ میلیون بشکه می‌رسد که معادل ۵۷۲/ ۳ میلیون بشکه در روز است». این آمار را سازمان دولتی بازاریابی نفت عراق گزارش داده است. این سازمان یک شرکت ملی و مسوول بازاریابی نفت عراق است. میانگین قیمت فروش نفت عراق در ماه مه ‌۶/ ۶۶ دلار در هر بشکه بوده است.

وزارت نفت اعلام کرد عراق ۶/ ۱۰۶ میلیون بشکه نفت از میادین نفتی مرکزی و جنوبی کشور صادر کرده است و ۱۶/ ۳ میلیون بشکه هم از استان شمالی کرکوک. به علاوه، بیش از ۸۹۴ هزار بشکه نفت از میدان نفتی قیاره در استان شمالی نینوا صادر شده است. اقتصاد عراق به شدت وابسته به صادرات نفت خام است که بیش از ۹۰ درصد درآمد این کشور را تشکیل می‌دهد.


منبع : دنیای اقتصاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

شکوفایی مشاغل در جهان ثروتمند

توانمندی بازارهای کار پیش بینی های ناراحت کننده ای را در مورد آینده مطرح می کند. اینکه کامپیوترهای قدرتمند و پیچیده شمار زیادی از کارگران را به بیکاری اجباری می کشانند. سرعت رشد دستمزدها قطعا بسیاری از شرکت ها را به خودکارسازی تشویق می کند.

حراج‌های دقیقه 90

دولت در جریان بزرگ‌ترین خصوصی‌سازی سال 98، بیش از 52 هزار میلیارد تومان از اموال عمومی را از طریق بورس به فروش خواهد رساند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

ویدیو: دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال

دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال ◽️یک کهنه سرباز پس از 75 سال با معشوقه خود در زمان جنگ دوم جهانی روبه رو شد. در سال پایانی جنگ جهانی دوم، 1944 میلادی، کارا تروی رابینز آمریکایی که برای جنگ در مقابل ارتش نازی عازم فرانسه شده بود در شمال شرقی فرانسه عاشق ژانی پیرسون، 18 ساله شد. ◽️ اما سرانجام رابینسون که در آن زمان 24 سال داشت ناگزیر به جبهه شرق اعزام شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر