نتیجه‌ای یافت نشد.

عامل اصلی تلخ ترین خداحافظی مشخص شد

شناسه خبر: 113302 سرویس: ورزشی پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۶, ۱۱ : ۱۲ : ۰۰
عامل اصلی تلخ ترین خداحافظی مشخص شد
استقلال تهران در روزی که می‌توانست از بحران خارج شود روی یک صحنه مشکوک بازی را با تساوی برابر ذوب آهن به پایان رساند.
۵۵آنلاین :

شاگردان علیرضا منصوریان شب گذشته در ورزشگاه آزادی بازی حساس برابر ذوب آهن قرار گرفتند و امیدوار به کسب نتیجه قابل قبول در این بازی بودند تا نتایج ضعیف هفته‌های گذشته را جبران کنند و اوضاع بحرانی سرمربی این تیم را سامان ببخشند.
استقلال تهران در نیمه دوم برابر ذوب آهن اصفهان گل تساوی را دریافت کرد تا این بازی با نتیجه یک بر یک به پایان برسد و در روزی که علیرضا منصوریان قرار بود دل هواداران را به دست آورد،‌ دوباره شعار حیا کن رها کن را بشنود.
ذوب آهن اصفهان روی ضربه ایستگاهی صاحب موقعیت شد و ارسال به درون محوطه جریمه با ضربه زیبای محمد مهدی نژاد در دقیقه 77 منجر به گل تساوی شاگردان امیر قلعه نویی شد؛ صحنه‌ای که خیلی به آفساید مشکوک بود و اکثر کارشناسان هم به آفساید بودن آن معتقدند اما پیام حیدری،‌ داور این دیدار، به آن اعتقاد نداشت.
استقلال با همین نتیجه پیش رفت و از دقیقه 80 به بعد شعار و اعتراضات هواداران آغاز شد تا سرمربی این تیم تلخ ترین خداحافظی‌اش را از تیم محبوبش داشته باشد. هرچند که استقلال نمایش خوبی داشت اما در نیمه دوم استرس بر آنها غلبه کرد تا همین اشتباه داوری که خود حیدری به آن اعتماد نداشت منجر به استعفای علیرضا منصوریان شود


منبع : العالم
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

این همه مدعی فرهنگی، خود فرهنگ کجاست؟

نیوزلند به دنبال پرداخت حقوق کارمندها با ارز دیجیتال است ولی ما هنوز دنبال اثبات فضای Cyber به اژدهای هفت سر هستیم و مدام می جنگیم و زخمی می دهیم که سری از این سرها را ببریم.

راه رهایی از تحریم ها چیست؟

مناطق آزاد از جمله­ بخش ­های نظام اقتصادی کشور هستند که به واسطه قرار گرفتن در حوزه استثنائات تجاری می ­توانند وسیله ­ای برای توسعه صنعتی باشند و مسیر ورود به بازارهای جهانی را از طریق تقویت تولید، صادرات و سرمایه­ گذاری خارجی برای اقتصاد کشور فراهم کنند، اقدامی که سایر کشورها از آن بهره­ برده ­اند و از طریق این مناطق توانسته­ اند اقتصاد کشور خود را در رقابت با بازارهای جهانی و در مسیر توسعه و پیشرفت قرار دهند.هم اکنون در کل کشور هفت منطقه آزاد وجود دارد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ایچی چینونسو، پسربچه 11 ساله نیجریایی؛ خدای روپایی است

ایچی چینونسو، پسربچه 11 ساله نیجریایی؛ خدای روپایی است او عاشق مسی و رونالدو است و سعی کرده فنون هر دو را ترکیب کرده و در مهارت خود تلفیق کند.

ویدیو: ایجاد جاده اختصاصی برای ماهی های سالمون

ایجاد جاده اختصاصی برای ماهی های سالمون برای عبور از موانع و سد، تا بتوانند در بالادست به راحتی تخم ریزی کنند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر