عامل اصلی تلخ ترین خداحافظی مشخص شد

شناسه خبر: 113302 سرویس: ورزشی پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۶, ۱۱ : ۱۲ : ۰۰
عامل اصلی تلخ ترین خداحافظی مشخص شد
استقلال تهران در روزی که می‌توانست از بحران خارج شود روی یک صحنه مشکوک بازی را با تساوی برابر ذوب آهن به پایان رساند.
۵۵آنلاین :

شاگردان علیرضا منصوریان شب گذشته در ورزشگاه آزادی بازی حساس برابر ذوب آهن قرار گرفتند و امیدوار به کسب نتیجه قابل قبول در این بازی بودند تا نتایج ضعیف هفته‌های گذشته را جبران کنند و اوضاع بحرانی سرمربی این تیم را سامان ببخشند.
استقلال تهران در نیمه دوم برابر ذوب آهن اصفهان گل تساوی را دریافت کرد تا این بازی با نتیجه یک بر یک به پایان برسد و در روزی که علیرضا منصوریان قرار بود دل هواداران را به دست آورد،‌ دوباره شعار حیا کن رها کن را بشنود.
ذوب آهن اصفهان روی ضربه ایستگاهی صاحب موقعیت شد و ارسال به درون محوطه جریمه با ضربه زیبای محمد مهدی نژاد در دقیقه 77 منجر به گل تساوی شاگردان امیر قلعه نویی شد؛ صحنه‌ای که خیلی به آفساید مشکوک بود و اکثر کارشناسان هم به آفساید بودن آن معتقدند اما پیام حیدری،‌ داور این دیدار، به آن اعتقاد نداشت.
استقلال با همین نتیجه پیش رفت و از دقیقه 80 به بعد شعار و اعتراضات هواداران آغاز شد تا سرمربی این تیم تلخ ترین خداحافظی‌اش را از تیم محبوبش داشته باشد. هرچند که استقلال نمایش خوبی داشت اما در نیمه دوم استرس بر آنها غلبه کرد تا همین اشتباه داوری که خود حیدری به آن اعتماد نداشت منجر به استعفای علیرضا منصوریان شود


منبع : العالم
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

سردرگمی طرح 3 هزار میلیارد تومانی دولت

جامعه محلي درباره نحوه توزيع آب در طرح 46هزار هکتاری دچار مشکل شده است

رفتن استراماچونی؛ نمونه‌ای از مدیریت فشل دولتی

این هنر نزد مدیران ایرانی است. تنها آنها هستند که می‌توانند به همین راحتی بحران ایجاد کنند. هواداران استقلال الان هم نگران جیب خود هستند هم نگران آینده تیم محبوب‌شان.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو؛ درگیری تظاهرکنندگان و نیروهای امنیتی در بغداد

ویدئو؛ چکمه ناپلئون در حراجی پاریس ۱۱۷ هزار یورو فروخته شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر