نتیجه‌ای یافت نشد.

عاقبت تلخ سرمایه‌گذاری زنوزی بر روی فروزان

شناسه خبر: 169262 سرویس: ورزشی ، گوناگون يكشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸, ۱۰ : ۲۰ : ۰۰
عاقبت تلخ سرمایه‌گذاری زنوزی بر روی فروزان
مالک باشگاه تراکتورسازی در شرایطی از دروازه‌بان تیمش انتقاد می‌کند که در ابتدای فصل او را کاپیتان باشگاه تبریزی اعلام کرده بود.
۵۵آنلاین :

در فوتبال کاملا حرفه‌ای اروپا غیرممکن است بازیکنی با تبلیغات بسیار راهی باشگاهی شود و در نود دقیقه‌ در انتهای فصل، همه پل‌های پشت سرش را ویران کند. در نهایت هم مالک باشگاه شخصا تصمیم بگیرد او را از ترکیب باشگاه کنار بگذارد. محسن فروزان یک استثنای غیرقابل انکار در چند سال اخیر فوتبال ایران است. از کری‌خوانی‌هایش برای پرسپولیس گرفته تا حواشی عجیبش در اینستاگرام.حواشی که همه در آستانه فراموشی بودند. هواداران تراکتورسازی که تازه به دروازه‌بان خمامی خودشان اعتماد کامل کرده بودند، شاید هرگز فکرش را هم نمی‌کردند که در یکی از آخرین بازی‌های خارج از خانه،فصلی که قرار بود با قهرمانی به پایان برسد این گونه از دست او عصبانی شوند.

به عقیده خیلی ها فروزان روی هر سه گلی که تراکتوری‌ها از سپیدرود دریافت کردند مقصر بود. در پایان شکست غیرمنتظره تراکتور از رشتی‌ها، خشم سکوها قبل از این که به تبریز برسد از مالک باشگاه بر سر فروزان فرود آمد. محمدرضا زنوزی اعلام کرد فروزان حداقل تا انتهای فصل جایی در ترکیب تراکتورسازی ندارد و نفرت تازه شکفته تبریزی‌ها از دروازه‌بانشان شاید باعث مهاجرت او از تبریز هم شود اما مالک تراکتورسازی، انگار همه چیز را به یکباره فراموش کرد یا ترجیح داد که فراموش کند! از فعالی اقتصادی مثل زنوزی، انتظار نمی‌رود همه چیز را اینقدر زود فراموش کند. روزی که فروزان راهی تراکتور شد، خیلی‌ها پیش‌بینی می‌کردند تراکتور شاید با داشتن چنین سنگربانی نتواند برای قهرمانی بجنگد. جدا از عملکرد سینوسی فروزان، او حواشی زیادی داشت؛ از حاشیه ها در دنیای مجازی گرفته تا گل نکردن پنالتی‌های مهم در بازی های مهم. اما زنوزی می‌خواست فروزان را وارد مرحله جدیدی کند. او که دو فصل با تراکتور نایب قهرمان لیگ برتر شده بود، در آستانه سی سالگی به تبریز آمد و بازوبند کاپیتانی تراکتور را بر بازوان بست. اگرچه بعد از آمدن ملی‌پوش‌هایی مثل اشکان دژاگه و مسعود شجاعی، فروزان شانسی برای کاپیتان دوم بودن در تراکتور هم نداشت، اما هنوز هم اعتماد اصلی تقوی و لیکنز در دروازه تیم تبریزی بود.

احتمالا زنوزی می‌دانست فروزان به دلیل شایعاتی که درباره اش می گویند در آستانه محرومیت از فعالیت‌های فوتبالی است. مالک تراکتورسازی پنالتی از دست رفته او مقابل پرسپولیس را دیده بود اما چشم‌پوشی بر همه این اتفاق‌ها، باعث شد تا او در نهایت سنگربان نخست تراکتوری‌ها باشد.حالا و پس از همه اتفاق هایی که در رشت افتاد این که زنوزی با تندترین انتقادها به دروازه‌بان منتخب خودش حمله کند، بیشتر از آن که دروازه‌بان اسبق استقلال را زیر سوال ببرد، از ضعف مدیریتی تراکتورسازی حکایت می‌کند. شاید پرشورها هنوز به انسجام و اقتدار لازم برای قهرمانی در لیگ برتر نرسیده‌اند و اختلافات درون تیمی مثل همه فصل‌های اخیر هنوز هم در تبریز وجود دارد.


منبع : خبرانلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نمایش شفافیت

ميعاد صالحي، رئيس صندوق بازنشستگي، در حالي‌كه مجموعه‌اي با گردش مالي هزاران ميلياردي را بر عهده گرفته است، فهرست حقوق اعضاي هیئت‌مديره شركت‌هاي تابعه خود را روي سايت شفافيت اين سازمان قرار داده و هر روز مانور مي‌دهد كه نسبت به شفاف‌سازي در اين حوزه وارد عمل شده است البته همين كار را هم نصفه و نيمه انجام داده و حقوق خود را روي سايت قرار نداده است.

مشاغل آینده در آینه تکنولوژی

ما به دلایل زیادی می‌توانیم آینده شغل‌های انسانی را پیش‌بینی کنیم، اما آنچه تا امروز در این زمینه اعلام شده، چندان مثبت نبوده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر