ضرر ۱۸ میلیارد دلاری ۹ سرمایه‌گذار تنها در یک روز

شناسه خبر: 185830 سرویس: اقتصادی ، گوناگون شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸, ۳۴ : ۱۷ : ۰۰
ضرر ۱۸ میلیارد دلاری ۹ سرمایه‌گذار تنها در یک روز
پایگاه اینترنتی فوربز از ضرر ۱۸ میلیارد دلاری ۹ سرمایه‌گذار فقط در یک روز در پی سقوط ناگهانی سهام داوجونز آمریکا خبر داد.
۵۵آنلاین :

در پی سقوط ناگهانی سهام داوجونز آمریکا، ۹ سرمایه گذار تنها در یک روز ۱۸ میلیارد دلار از ثروت خود را از دست دادند.

سقوط شدید پس از آغاز نقل و انتقالات داوجونز در روز چهارشنبه رخ داد که بی سابقه‌ترین سقوط از آغاز سال ۲۰۱۹ بود. در این میان، جف بیزوس، مدیر عامل آمازون ۳.۵ میلیارد دلار، مارک زاکربرگ، مدیر عامل فیس بوک ۳.۲ میلیارد دلار و برنارد آرنو مدیر LVMH سه میلیارد دلار در یک روز از دست دادند.

بر اساس گزارش فوربز، کاهش سهام داو جونز فقط بر سهام یک سرمایه گذار تاثیری نداشته و او مایکل بلومبرگ، شهردار سابق نیویورک است.

اوایل ماه جاری میلادی، سقوط ارزش سهام در بازار‌های مالی باعث شد ۵۰۰ سرمایه گذار جهان ۱۱۸ میلیارد دلار از ثروت خود را از دست بدهند.

برخی رسانه‌ها علت سقوط سهام در جهان را جنگ تجاری میان آمریکا و چین اعلام کرده اند.


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

در مسیر خودباوری

عزت نفس به معنای احساس ارزشمندی شخصی است و به عبارت دیگر، به این معناست که چقدر خود را انسانی ارزشمند و قابل احترام می‌دانیم. تفاوت عزت‌نفس با اعتماد به نفس در گستردگی مفهوم عزت نفس است. اعتماد به نفس به موضوع بستگی دارد، ممکن است یک فرد در آشپزی اعتماد به نفس داشته باشد ولی در رانندگی یا نقاشی کردن فاقد اعتماد به نفس باشد ولی عزت نفس یک مفهوم کلی است و در تمام حیطه های زندگی فردی، اجتماعی، شغلی،عاطفی و... تاثیر دارد و نباید این دو مفهوم‌ با یکدیگر خلط شود.

چرا محیط کسب و کار بهبود پیدا نمی‌کند؟

آنچه در دهه های اخیر مبنای ارزیابی و رتبه بندی کشورها از لحاظ اقتصادی قرار گرفته، محیطی است که در آن بنگاه های اقتصادی فعالیت دارند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : ده ها خودرو در سیل اسپانیا واژگون شدند

ویدئو : دو سال زندان برای نقض قوانین نگهداری از حیوانات برای خواننده پاکستانی

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر