ضربه ای که الهام چرخنده و خواهران منصوریان به مادران  این سرزمین زدند

شناسه خبر: 143842 سرویس: توسعه ، فرهنگ و میراث فرهنگی ، اجتماعی ، گوناگون يكشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۷, ۴۸ : ۲۳ : ۰۰
ضربه ای که الهام چرخنده و خواهران منصوریان به مادران  این سرزمین زدند
اما من به مادرم فکر می کنم که چادرش را دوست دارد، بی آن که خبر داشته باشد الهام چرخنده ای روی این کره زمین است، بی آن که برایش مهم باشد که در این ماجرا چه کسی مچ دیگری را می خواباند و ... .
۵۵آنلاین :

 

 

در شبکه‌های مجازی آتش تند است. هم حمله به خانم چرخنده که با چه حقی و از کدام کیسه چنین بذل و بخششی کرده است و هم حمله به خواهران منصوریان که چرا روی عقیده‌تان پا گذاشتید و حالا که وعده ها عملی نشده اعتراض می کنید؟ اگر عملی می شد با ریاکاری کاری را می کردید که به آن باور نداشتید و ... .

 

حالا ویدئویی منتشر شده که نشان می دهد در هنگام چادری شدن این خواهران، خانم چرخنده از آنها می پرسد «جوگیر که نشده اید؟»

 

 جایی می گوید «وقتی به من زنگ زدید...» یعنی آنها به چرخنده زنگ زده‌اند و مورد آخر این که این بازیگر سینما و تلویزیون در اینستاگرامش نوشته که آنها حقیقت را وارونه جلوه داده اند و پیگیری می کند و ... .

 

می شود در مورد این ماجرا، قصه ها نوشت. نقدها کرد. هم به عملکرد خانم چرخنده و هم به دختران جوان و زجرکشیده ای که احتمالاً مقابل وسوسه ها نتوانسته اند مقاومت کنند

 

می شود در مورد حمله های تند موافقان و مخالفان این دو تحلیل کرد

 

 اما من به مادرم فکر می کنم که چادرش را دوست دارد، بی آن که خبر داشته باشد الهام چرخنده ای روی این کره زمین است، بی آن که برایش مهم باشد که در این ماجرا چه کسی مچ دیگری را می خواباند و ... .

 

این ماجرا ضربه زدن به آنهاست که به «حجاب» باور قلبی دارند و پوست نینداخته‌اند.

 

این روزها به چشم هایتان شک کنید. به حقیقت هایی که همیشه با اطمینان از آنها دفاع می کردید چون به چشم خودتان دیدید، چون فیلمش هست، چون این طور می گویند... روزگار، روزگار تردید است.

 احسان محمدی 

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف
۱۳۹۷/۰۶/۱۱ ۲۲:۵۷
شخص مهم نیست. اندیشه ای که الهام چرخنده را به اینکار واداشته را باید جست و با ان مقابله کرد.
19 20 پاسخ دادن به این نظر

دیدگاه 55

بیشتر

بودجه بنیادهای خاص فرهنگی را قطع یا کم کنید

یک سال هم به برخی مؤسسات غیر مولد کمک نشود به جایی بر نمی‌خورد. بگذاریم مردم در سال 98 از دستاوردهای قبلی این موسسات استفاده کنند.

نورچشمی‌ها همین دور و برند

آمارهای ٦ ماه نخست‌ سال‌جاری نشان می‌دهد استان‌های تهران سمنان، یزد و اصفهان بیشترین میزان تسهیلات بانکی را دریافت کرده‌اند. این در حالی است که کردستان و سیستان و بلوچستان از همه مظلوم‌ترند

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مادربزرگ ۱۰۲ ساله رکورد شیرجه در آسمان را شکست!

یک پیرزن ۱۰۲ ساله استرالیایی از ارتفاع چهار هزار و ۳۰۰ متری پرید تا رکورد مسن ترین فردی را که در آسمان شیرجه زده است، بشکند

ویدیو: فیلم ساخته شده توریست از سفر به ایران

فیلمMio Iran توسط سباستین لیندا توریستی ساخته شده که برخلاف توصیه های اطرافیان برای عدم سفر به ایران همراه همسرخود به ایران سفرمی کند لیندا این فیلم رابه پسرش میوتقدیم کرده است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر