نتیجه‌ای یافت نشد.

صدای شادی مردم تهران پس از صعود تیم‌ملی فوتبال به جام‌جهانی ۲۰۱۸ چند دسیبل بود؟

شناسه خبر: 105101 سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶, ۴۸ : ۱۶ : ۰۰
صدای شادی مردم تهران پس از صعود تیم‌ملی فوتبال به جام‌جهانی ۲۰۱۸ چند دسیبل بود؟
در پی پیروزی تیم ملی فوتبال ایران بر ازبکستان و پنجمین راهیابی به جام جهانی فوتبال، ایستگاه‌های سنجش صوت شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، تراز صوتی بسیار بالایی را در 5 ایستگاه پایتخت به ثبت رساندند. این تراز صوتی در بخش‌هایی از پایتخت تا 74دسیبل هم رسید.
۵۵آنلاین :

«مريم نادري» مدير واحد پايش و پيش بيني شركت كنترل كيفيت هواي تهران در اين باره گفت:‌ از ساعت 22 و پس از پايان نيمه نخست فوتبال ايران و ازبكستان، تراز صوتي در 5 ايستگاه نواب(بزرگراه نواب صفوي)، ايستگاه مترو(تقاطع خيابان انقلاب و حافظ)،‌ ايستگاه الغدير(ميدان الغدير)،‌ آرياشهر(صادقيه) و آذري(خيابان آذري) روند افزايشي داشت و تا پاسي از نيمه شب ادامه يافت.

به گفته نادري،‌ از ساعت 23 و به محض پايان بازي در 5 ايستگاه مذكور تراز صوتي به بالاترين حد خود رسيد. به اين ترتيب در ساعت 23 تا 24 ايستگاه نواب 73 دسي‌بل، ايستگاه مترو 71 دسي‌بل،‌ ايستگاه الغدير72 دسي‌بل،‌ آرياشهر 74 دسي‌بل و آذري 73 دسي‌بل تراز صوتي داشتند كه ناشي از خوشحالي مردم در پي صعود به جام جهاني بود. وي تصريح كرد: استاندارد به گوش رسيدن تراز صوت در ساعات شب ٤٥دسيبل است و شادي طرفداران تيم ملي فوتبال در ساعات پس از بازي فوتبال ايران و ازبكستان تا 74دسيبل رسيد كه 29دسيبل بيش از حد استاندارد است.

۴۷۴۷


منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

شیر خام  و لبنیات در چرخه معیوبِ

افزایش قیمت -کاهش سرانه مصرف و کاهش سرانه مصرف- افزایش قیمت

نمی‌گوییم چقدر حقوق می‌گیریم

ده درخواست برای انتشار اطلاعات دستمزد مدیران 10 دستگاه گوناگون کشور بی‌پاسخ ماند

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: دفتر مرکزی کارخانه فولادسازی بتلهم پنسیلوانیا تخریب شد

دفتر مرکزی کارخانه فولادسازی بتلهم پنسیلوانیا تخریب شد برج 16 هزار تنی «مارتین»، به قدمت 47 سال چند سالی خالی از سکنه شده بود. برج 21 طبقه علی رغم جوان بودن برج، در دفتر آثار ملی آمریکا به ثبت رسیده بود.

ویدیو: لحظه انفجار در تعمیرگاه با ۳ کشته

لحظه انفجار در تعمیرگاه با ۳ کشته انفجار تاکسی سمند از مکانیکی در حادثه امروز در بزرگراه اشرفی اصفهانی تهران/ ۳ نفر که دو مکانیک و ۱ راننده خودرو بودند فوت کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر