شیخ احمد دوباره رئیس شورای المپیک شد

شناسه خبر: 163757 سرویس: گوناگون يكشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷, ۲۷ : ۱۵ : ۰۰
شیخ احمد دوباره رئیس شورای المپیک شد
سایت کمیته ملی المپیک نوشت: اعضای مجمع عمومی شورای المپیک آسیا، شیخ احمد الفهد الصباح را برای یک دوره چهارساله دیگر بعنوان رئیس OCA انتخاب کردند.
۵۵آنلاین :

سایت کمیته ملی المپیک نوشت: اعضای مجمع عمومی شورای المپیک آسیا، شیخ احمد الفهد الصباح را برای یک دوره چهارساله دیگر بعنوان رئیس OCA انتخاب کردند.

انتخابات مسئولین هیات اجرایی و روسای کمیته های مختلف شورای المپیک آسیا از دقایقی پیش در سالن اجتماعات هتل اینترکنتینتال بانکوک در حالی آغاز شد که انتخاب رئیس شورای المپیک آسیا اولین آیتم این بخش از برنامه بود.
در این بخش هیچ فرد دیگری کاندیدا نشده بود که با اکثریت آراء و موافقت تمامی اعضای مجمع، شیخ احمد الفهد الصباح برای چهار سال دیگر بعنوان رئیس شورای المپیک آسیا (OCA) انتخاب شد.
شیخ احمد پیش از رای گیری برای ریاست شورا از روی صندلی خود بلند شد و در میان اعضای مجمع قرار گرفت تا بعد از رای مجدد، اداره جلسه و راهبری هیات رئیسه و هیات اجرایی را برعهده بگیرد.
شیخ احمد از سال ۱۹۹۱ به عنوان رئیس  OCA فعالیت می‌کند که ریاست او سال ۲۰۲۳ ادامه خواهد داشت.

این در حالی است که همچنین اعضای مجمع عمومی شورای المپیک آسیا،صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان را بعنوان عضو هیات اجرایی این شورا انتخاب کردند.دوره فعالیت اعضای هیات اجرایی شورای المپیک آسیا (OCA) چهارساله است که امروز آخرین روز فعالیت اعضای پیشین و آغاز دور جدید فعالیت کاندیداهایی بود که از مجمع رای مثبت می گرفتند.
صالحی امیری که با تصمیم اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک برای عضویت در هیات اجرایی OCA کاندید شده بود امروز با رای اعضای مجمع به عضویت این‌ نهاد بین المللی ورزشی درآمد.
طی چهارسال گذشته کیومرث هاشمی رئیس پیشین کمیته ملی المپیک ‌عضو هیات اجرایی شورای المپیک آسیا بود.


منبع : خبر آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

روايت يک دانشجوي موفق پاکستاني از زندگي در ايران

اول قرار بود با هم اسکايپي صحبت کنيم. اما بعد از مدتي به خاطر سفر او و همسر ايراني‌اش به ترکيه، سر راهشان به تهران آمدند. در ساعاتي که در تهران بودند قرار ملاقات تنظيم شد. در کافه‌اي نزديک ميدان انقلاب يکديگر را ديديم.

مهر تأييد کلانتري بر طرح انتقال آب خزر به سمنان

رئيس سازمان محيط ‌‍‌زيست با ارسال نامه‌اي خطاب به وزير نيرو موافقت خود را با اجراي طرح انتقال آب خزر به فلات مرکزي اعلام کرد. اين در حالي است که به گفته کارشناسان و متخصصان ارزيابي زيست‌محيطي، اين طرح از همه لحاظ اعم از محيط‌زيستي، اقتصادي، کشاورزي و... مردود است و دليلي براي اجراي آن وجود ندارد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : آمار ضد و نقیض از تلفات طوفان ژاپن

ویدئو : شاه کبرای ۴ متری اسیر دست امدادگران تایلندی شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر