نتیجه‌ای یافت نشد.

شریعتمداری: انتصاب جوانان در وزارت کار ادامه دارد

شناسه خبر: 169251 سرویس: سیاست ، گوناگون يكشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸, ۳۲ : ۱۹ : ۰۰
شریعتمداری: انتصاب جوانان در وزارت کار ادامه دارد
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ادامه انتصاب نیروهای جوان در این وزارتخانه خبر داد و گفت: علاوه بر افراد جدیدی که منصوب می شوند از تجربیات چهره های آشنای قدیمی نیز بهره مند می شویم.
۵۵آنلاین :

​به گزارش یکشنبه تارنمای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد شریعتمداری در آیین معارفه مدیران جدید این وزارتخانه افزود: بازنشسته شدن به معنای جدا شدن از کار نیست و در زندگی افرادی که امروز به دلیل بازنشستگی دیگر مشغول به فعالیت نیستند، دوره جدیدی آغاز می شود و از نظر و دیدگاه های این افراد نیز برای بهبود امور استفاده می کنیم.
امروز در احکام جداگانه 'سیدجواد رضوی' به عنوان رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری، 'محسن ابراهیمی' به عنوان مدیرکل اشتغال اتباع خارجی، 'رویا رفیعی' به سمت مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و 'سیدمحمد رضوان مدنی' به عنوان' مشاور وزیر در امور فناوری اطلاعات' منصوب شدند.
شریعتمداری همچنین 'رضا شریعت' را به عنوان مشاور وزیر و 'مرتضی لطفی' را به سمت عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی منصوب کرد.

**تقویت سامانه های شفافیت در اولویت برنامه های وزارت تعاون
شریعتمداری درباره عملکرد مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری گفت: در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی سامانه های شفافیت را برای اطلاع رسانی در 2 بخش شبکه مدیریت کشور و مردم راه اندازی کرده ایم که 6 سامانه در همین چند ماه به نقاط خوبی رسید و باید کار خود را با قوت ادامه دهد.
وی محتوایی شدن ارزیابی عملکردها و ورود روش ها و اصول جدید در این بخش را خواستار شد و درباره اداره کل اشتغال اتباع خارجی گفت: در برخی زمینه ها باید از این توان برای حل مشکلات استفاده کنیم؛ چون یکی از نشانه های توسعه یافتگی کشورها را آزادی حرکت سرمایه، نیروی کار ماهر، فناوری و کالا می دانند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر لزوم رعایت اصول و ضوابط در اعزام نیروی کار ماهر داخلی به خارج و بکارگیری متخصصان خارجی در داخل کشور تاکید کرد.
 رییس جمهوری هشتم شهریورماه 1396 در نخستین گفت و گوی زنده تلویزیونی پس از تشکیل دولت دوازدهم گفت: نگرانم چرا امروز شاهد گردش نخبگان با آن سرعتی که باید نیستیم؛ بنابراین من به همه وزیران دولت دوازدهم دستور دادم هر وزیری دستکم باید 2نفر از جوانان را در سمت معاون، مشاور یا دستیار وزیر بگمارند و از وجود یک خانم در یکی از این سمت های مشابه در تحول وزارتخانه ها استفاده کنند.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

اقتصاد از قوه قضائیه چه می خواهد؟

از جذابیت های ایران امروز یکی این است که آنچه فرنگی ها در کتاب های تاریخ می خوانند ما به چشم دیده و به گوش می شنویم.

آمارها چه تصویری از نرخ رشد فقر ارائه می کنند؟

برخورداری افراد از عدالت اقتصادی همواره یکی از دغدغه های اصلی سیاستگذاران اقتصادی در کشور بوده است، گام اول در این راستا داشتن برآوردی دقیق از تعداد فقرا و شناسایی ویژگی های گروه های فقیر است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال

دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال ◽️یک کهنه سرباز پس از 75 سال با معشوقه خود در زمان جنگ دوم جهانی روبه رو شد. در سال پایانی جنگ جهانی دوم، 1944 میلادی، کارا تروی رابینز آمریکایی که برای جنگ در مقابل ارتش نازی عازم فرانسه شده بود در شمال شرقی فرانسه عاشق ژانی پیرسون، 18 ساله شد. ◽️ اما سرانجام رابینسون که در آن زمان 24 سال داشت ناگزیر به جبهه شرق اعزام شد

ویدیو : یک بیماری که به تازگی از سوی سازمان بهداشت جهانیWHO شناسایی شده است!

یک بیماری که به تازگی از سوی #سازمان_بهداشت_جهانیWHO شناسایی شده است! #فرسودگی_شغلی یا #کارزدگی این بیماری قرار است در سال ۲۰۲۲ به رسمیت شناخته شود.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر