نتیجه‌ای یافت نشد.

شریعتمداری: انتصاب جوانان در وزارت کار ادامه دارد

شناسه خبر: 169251 سرویس: سیاست ، گوناگون يكشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸, ۳۲ : ۱۹ : ۰۰
شریعتمداری: انتصاب جوانان در وزارت کار ادامه دارد
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ادامه انتصاب نیروهای جوان در این وزارتخانه خبر داد و گفت: علاوه بر افراد جدیدی که منصوب می شوند از تجربیات چهره های آشنای قدیمی نیز بهره مند می شویم.
۵۵آنلاین :

​به گزارش یکشنبه تارنمای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد شریعتمداری در آیین معارفه مدیران جدید این وزارتخانه افزود: بازنشسته شدن به معنای جدا شدن از کار نیست و در زندگی افرادی که امروز به دلیل بازنشستگی دیگر مشغول به فعالیت نیستند، دوره جدیدی آغاز می شود و از نظر و دیدگاه های این افراد نیز برای بهبود امور استفاده می کنیم.
امروز در احکام جداگانه 'سیدجواد رضوی' به عنوان رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری، 'محسن ابراهیمی' به عنوان مدیرکل اشتغال اتباع خارجی، 'رویا رفیعی' به سمت مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و 'سیدمحمد رضوان مدنی' به عنوان' مشاور وزیر در امور فناوری اطلاعات' منصوب شدند.
شریعتمداری همچنین 'رضا شریعت' را به عنوان مشاور وزیر و 'مرتضی لطفی' را به سمت عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی منصوب کرد.

**تقویت سامانه های شفافیت در اولویت برنامه های وزارت تعاون
شریعتمداری درباره عملکرد مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری گفت: در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی سامانه های شفافیت را برای اطلاع رسانی در 2 بخش شبکه مدیریت کشور و مردم راه اندازی کرده ایم که 6 سامانه در همین چند ماه به نقاط خوبی رسید و باید کار خود را با قوت ادامه دهد.
وی محتوایی شدن ارزیابی عملکردها و ورود روش ها و اصول جدید در این بخش را خواستار شد و درباره اداره کل اشتغال اتباع خارجی گفت: در برخی زمینه ها باید از این توان برای حل مشکلات استفاده کنیم؛ چون یکی از نشانه های توسعه یافتگی کشورها را آزادی حرکت سرمایه، نیروی کار ماهر، فناوری و کالا می دانند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر لزوم رعایت اصول و ضوابط در اعزام نیروی کار ماهر داخلی به خارج و بکارگیری متخصصان خارجی در داخل کشور تاکید کرد.
 رییس جمهوری هشتم شهریورماه 1396 در نخستین گفت و گوی زنده تلویزیونی پس از تشکیل دولت دوازدهم گفت: نگرانم چرا امروز شاهد گردش نخبگان با آن سرعتی که باید نیستیم؛ بنابراین من به همه وزیران دولت دوازدهم دستور دادم هر وزیری دستکم باید 2نفر از جوانان را در سمت معاون، مشاور یا دستیار وزیر بگمارند و از وجود یک خانم در یکی از این سمت های مشابه در تحول وزارتخانه ها استفاده کنند.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

استدلال‌هاي واهي براي توسعه‌نيافتگي

واکاوي سه دوره تاريخي که اجازه نداد کمر اقتصاد بشکند

اتحادیه: خرید طلای آب شده از سوی مردم غیر مجاز نیست

به واحدهای صنفی اعلام شده تا از خرید و فروش طلای آب شده و شمش طلا با افراد عادی که فعالیت صنفی در حوزه طلا ندارند پرهیز شود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر