نتیجه‌ای یافت نشد.

شرکت هلندی به اتهام صادرات «قطعات حساس» به ایران جریمه شد

شناسه خبر: 162077 سرویس: گوناگون سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷, ۵۹ : ۰۰ : ۰۰
شرکت هلندی به اتهام صادرات «قطعات حساس» به ایران جریمه شد
دادگاهی در هلند یک شرکت در این کشور را به اتهام صادرات غیرقانونی قطعات توربین گاز به ایران مبلغ 500 هزار یورو جریمه کرده است.
۵۵آنلاین :

دادگاهی در هلند یک شرکت در این کشور را به اتهام صادرات غیرقانونی قطعات توربین گاز به ایران مبلغ ۵۰۰ هزار یورو جریمه کرده است. 

دادگاهی در استان «لیمبورخ» هلند روز دوشنبه شرکت «یوروتوربین بی‌وی» را به ایجاد شرکت‌های صوری و تلاش برای دور زدن ملزومات قانونی این کشور متهم کرده است. ادعا شده قطعات ارسال شده به ایران «حساس» هستند و می‌توانند در تسلیحات مورد استفاده قرار گیرند.

به نوشته خبرگزاری آسوشیتدپرس، «یوروتوربین بی‌وی» به پرداخت ۵۰۰ هزار یورو جریمه و یک شرکت تابع آن در بحرین به پرداخت ۳۵۰ هزار یورو محکوم شده است. 

دادگاه هلندی گفته شرکت‌های صوری با هدف فروش قطعات توربین به «مشتری‌هایی در ایران» ایجاد شده بودند. در بیانیه دادگاه، این مشتری‌ها مشخص نشده‌اند. 


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

در ورزشگاههای فوتبال چه خبر است؟

نفرت پراکنی قومیتی و شعارهایی با محوریت تفرقه افکنانه روز به روز در ورزشگاههای ایران در حال پر رنگ تر شدن است و کسی هم به این بحران و تهدید جدی واکنش خاصی نشان نمی دهد.

توازن منطقه اى،توسعه روستايى و توانمند سازى اقشار آسيب پذير چگونه انجام ميشود؟

با توجه به گذشت بیش از پنجاه سال از عمر برنامه‌ریزی در ایران و علی‌رغم تجربه‌ای نسبتاً طولانی در این دوران، نگاه بخشی بر نظام برنامه‌ریزی ایران غالب بوده‌است تا جایی که کشور ایران دچار عدم تعادل‌های منطقه‌ای بالایی در جغرافیای خود به ویژه در میان بخش شهری و روستایی بوده‌است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر