نتیجه‌ای یافت نشد.

شرکت هلندی به اتهام صادرات «قطعات حساس» به ایران جریمه شد

شناسه خبر: 162077 سرویس: گوناگون سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷, ۵۹ : ۰۰ : ۰۰
شرکت هلندی به اتهام صادرات «قطعات حساس» به ایران جریمه شد
دادگاهی در هلند یک شرکت در این کشور را به اتهام صادرات غیرقانونی قطعات توربین گاز به ایران مبلغ 500 هزار یورو جریمه کرده است.
۵۵آنلاین :

دادگاهی در هلند یک شرکت در این کشور را به اتهام صادرات غیرقانونی قطعات توربین گاز به ایران مبلغ ۵۰۰ هزار یورو جریمه کرده است. 

دادگاهی در استان «لیمبورخ» هلند روز دوشنبه شرکت «یوروتوربین بی‌وی» را به ایجاد شرکت‌های صوری و تلاش برای دور زدن ملزومات قانونی این کشور متهم کرده است. ادعا شده قطعات ارسال شده به ایران «حساس» هستند و می‌توانند در تسلیحات مورد استفاده قرار گیرند.

به نوشته خبرگزاری آسوشیتدپرس، «یوروتوربین بی‌وی» به پرداخت ۵۰۰ هزار یورو جریمه و یک شرکت تابع آن در بحرین به پرداخت ۳۵۰ هزار یورو محکوم شده است. 

دادگاه هلندی گفته شرکت‌های صوری با هدف فروش قطعات توربین به «مشتری‌هایی در ایران» ایجاد شده بودند. در بیانیه دادگاه، این مشتری‌ها مشخص نشده‌اند. 


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

در انتظار مرگ شوهر برای چند لقمه نان

داستان دردناک دخترانی که برای مستمری با پیرمرد‌ها ازدواج می‌کنند!

کاهش مراجعه مردم به پزشک به دلیل فقر مالی

مردم ديگر كمتر به پزشك و مراكز درماني مراجعه مي‌كنند. آنها براي اينكه بتوانند هزينه‌هاي خود را كاهش دهند، گاهي خود دست‌به‌كار مي‌شوند و بدون مراجعه به پزشك براي خود آزمايش تجويز یا با مراجعه به داروخانه‌ها تجديد نسخه مي‌كنند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

ویدیو: دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال

دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال ◽️یک کهنه سرباز پس از 75 سال با معشوقه خود در زمان جنگ دوم جهانی روبه رو شد. در سال پایانی جنگ جهانی دوم، 1944 میلادی، کارا تروی رابینز آمریکایی که برای جنگ در مقابل ارتش نازی عازم فرانسه شده بود در شمال شرقی فرانسه عاشق ژانی پیرسون، 18 ساله شد. ◽️ اما سرانجام رابینسون که در آن زمان 24 سال داشت ناگزیر به جبهه شرق اعزام شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر