شرط تحویل سایر ATR ها تامین منابع فاینانس است

شناسه خبر: 141754 سرویس: سیاست جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷, ۱۸ : ۱۷ : ۰۰
شرط تحویل سایر ATR ها تامین منابع فاینانس است
رئیس کمیسیون عمران مجلس، شرط تحویل سایر ATR ها به ایران را تامین منابع فاینانس عنوان کرد و گفت: وزارت راه برای بی اثر کردن تحریم ها در شقوق مختلف حمل و نقل تدابیر ویژه ای اندیشیده است.
۵۵آنلاین :
محمدرضا رضایی  با اشاره به تحویل 5 فروند هواپیمای ATR در روزهای اخیر از سوی فرانسه به ایران، گفت: تامین منابع مالی این تعداد علت تحویل آن به ایران بوده است.
 
نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه محدودیتی در تحویل ATR ها به ایران وجود ندارد، افزود: تحویل این نوع هواپیماها منوط به تامین فاینانس آن ها است.
 
شرکت ATR برای معامله با ایران نیازی به مجوز آمریکا ندارد
 
وی با تاکید بر اینکه شرکت ATR برای معامله با ایران نیازی به مجوز آمریکا ندارد، تصریح کرد: حتی با آغاز دور جدید تحریم ها نیز ATR ها به ایران تحویل خواهد شد.
 
این نماینده مردم در مجلس دهم، در پاسخ به این سوال که امکان تحویل هواپیماهای دور برد نیز به ایران وجود دارد، گفت: هواپیماهای دور برد ایرباس و بوئینگ هستند که امیدی به تحویل آن ها در دور جدید تحریم ها وجود ندارد.
 
تامین فاینانس و خرید ای تی آر نوسازی ناوگان هوایی را تسریع می کند
 
رضایی ادامه داد: رایزنی با شرکت ATR و تامین فاینانس آن می تواند روند نوسازی ناوگان هوایی را تسریع کند.
 
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، همچنین از رایزنی با وزیر راه و شهرسازی و معاونان این وزارتخانه برای اتخاذ تدابیری برای بی اثر کردن تحریم ها در حوزه های هوایی، جاده ای، ریلی و دریایی خبر داد.

منبع : خانه ملت
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

ژن خوب = کار خوب، زندگی خوب، حال خوب

برایتان سوال پیش نیامده است که چرا درحالی که همه از اقتصاد می‌نالند، آقازاده‌ها همچنان پرکار، کار می‌کنند آنهم با سود زیاد؟

پژوهش تلخی دارد!

«ملک‌الشعرا» عنوانی بود حکومتی برای شاعر بزرگ دوران. اما رقابت برای کسب عنوان «ملک‌الشعرا»، منجر به آن شد که شعرای ایران به مدیحه ‌سرایان حاکمان تبدیل شوند. قاآنی ملک ‌الشعرای ایران از دوران محمدشاه بود. زمانی که ناصرالدین شاه به تخت نشست و امیرکبیر را به صدراعظمی ایران منصوب کرد؛ قاآنی به روال معمول قصیده ‌ای در مدح صدراعظم جدید سرود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مادربزرگ ۱۰۲ ساله رکورد شیرجه در آسمان را شکست!

یک پیرزن ۱۰۲ ساله استرالیایی از ارتفاع چهار هزار و ۳۰۰ متری پرید تا رکورد مسن ترین فردی را که در آسمان شیرجه زده است، بشکند

ویدیو: فیلم ساخته شده توریست از سفر به ایران

فیلمMio Iran توسط سباستین لیندا توریستی ساخته شده که برخلاف توصیه های اطرافیان برای عدم سفر به ایران همراه همسرخود به ایران سفرمی کند لیندا این فیلم رابه پسرش میوتقدیم کرده است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر