شرط‌بندی عجیب دروازه‌بان و مدافع تیم لیگ برتری/ زیر ۵ دقیقه گل خوردند و ۳۰۰ میلیون کاسب شدند!

شناسه خبر: 146809 سرویس: ورزشی ، گوناگون پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷, ۲۰ : ۱۲ : ۰۰
شرط‌بندی عجیب دروازه‌بان و مدافع تیم لیگ برتری/ زیر ۵ دقیقه گل خوردند و ۳۰۰ میلیون کاسب شدند!
خبرورزشی نوشت: یکی از افراد نزدیک به یک باشگاه لیگ برتری که سال‌هاست در این باشگاه مشغول به کار است، پرده از شرط‌بندی عجیب دروازه‌بان و مدافع این تیم برداشت.
۵۵آنلاین :

سال‌هاست از دخالت شرط‌بندی در نتایج بازی‌های لیگ برتر و لیگ یک گفته می‌شود ولی تا امروز هیچ سند و مدرکی در این خصوص منتشر نشده است تا به صورت رسمی در این خصوص شفاف‌سازی شود. حتی فصل گذشته شنیده شد در مسابقات لیگ دسته اول کشور شرط‌بندی آن‌قدر رایج و مشهود بود که چند سایت معتبر شرط‌بندی خارجی، ابتدا بازی‌های چند تیم لیگ یک ایران را از جدول شرط‌بندی‌های سایت خود خارج کردند و بعد از گذشت چند هفته مجبور شدند کل لیگ دسته اول ایران را از این جدول حذف کنند!

این موضوع به صورت جدی در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال هم پیگیری شد و حتی این فصل هم بی‌سر و صدا این پرونده در این کمیته در حال بررسی است. فصل گذشته حتی شایعاتی از تلاش برای پیروز شدن یک تیم خاص لیگ برتری توسط شرط‌بند‌ها در فضای مجازی شنیده شد. ظاهراً این افراد برای رسیدن به هدف شوم خود ابتدا به چند داور پیشنهاداتی را ارائه کردند ولی وقتی تیرشان به سنگ خورد و جامعه داوری برای رسیدن این افراد به اهداف شوم‌شان کمکی نکردند، سراغ برخی از بازیکنان تیم‌های مقابل رفتند. این موضوع باعث شد تا این افراد که به سازمان لیگ هم رفت و آمد داشتند، بی‌سر و صدا به کمیته اخلاق احضار شوند و البته در آنجا مدعی شدند کاری با شرط‌بندی نداشته‌اند و تنها در کار پیش‌بینی هستند و این وصله‌ها به آن‌ها نمی‌چسبد!

دیروز، اما یکی از افراد نزدیک به یک باشگاه لیگ برتری که سال هاست در این باشگاه مشغول به کار است، پرده از شرط‌بندی عجیب دروازه‌بان و مدافع این تیم برداشت. موضوع به سه فصل قبل برمی‌گردد. سرمربی این تیم حال و روز خوشی نداشت و تماشاگران هم که از نحوه بازی تیم‌شان ناراضی بودند ضمن سر دادن شعار، اشیایی را هم به زمین پرتاب کردند تا تیم‌شان یک بازی خانگی محروم شود. قبل از بازی خانگی، شرط‌بندی که با چند بازیکن این تیم در ارتباط بود به دروازه‌بان و مدافع این تیم زنگ می‌زند و می‌گوید اگر زیر ۵ دقیقه در این بازی خانگی گل بخورید، نفری ۱۵۰ میلیون تومان به حساب شما واریز می‌شود!

فرد شرط‌بند در یکی از معتبرترین سایت‌های شرط‌بندی خارجی پیش‌بینی کرده بود این تیم زیر ۵ دقیقه گل می‌خورد و مبلغ ۳۰۰ میلیونی که به این دو بازیکن وعده داده بود را هم برای این شرط‌بندی در نظر گرفت تا بتواند ۷۰۰ میلیون تومان برداشت کند!

مدافع و دروازه‌بان مورد نظر که می‌دانستند تیم‌شان بدون تماشاگر به میدان می‌رود و فشاری از سوی هواداران به آن‌ها وارد نمی‌شود و از طرفی هم اوضاع مالی باشگاه خوب نیست، این پیشنهاد را قبول کردند و موجبات به ثمر رسیدن یکی از ماندگارترین گل به خودی‌های لیگ برتر را فراهم کردند! آن‌ها در پایان این بازی با پیامک واریز ۱۵۰ میلیون تومان به حساب‌شان خوشحال بودند ولی از آن‌ها خوشحال‌تر شرط‌بندی بود که ۴۰۰ میلیون تومان به کمک این دو بازیکن به جیب زده بود!

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

بودجه بنیادهای خاص فرهنگی را قطع یا کم کنید

یک سال هم به برخی مؤسسات غیر مولد کمک نشود به جایی بر نمی‌خورد. بگذاریم مردم در سال 98 از دستاوردهای قبلی این موسسات استفاده کنند.

نورچشمی‌ها همین دور و برند

آمارهای ٦ ماه نخست‌ سال‌جاری نشان می‌دهد استان‌های تهران سمنان، یزد و اصفهان بیشترین میزان تسهیلات بانکی را دریافت کرده‌اند. این در حالی است که کردستان و سیستان و بلوچستان از همه مظلوم‌ترند

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مادربزرگ ۱۰۲ ساله رکورد شیرجه در آسمان را شکست!

یک پیرزن ۱۰۲ ساله استرالیایی از ارتفاع چهار هزار و ۳۰۰ متری پرید تا رکورد مسن ترین فردی را که در آسمان شیرجه زده است، بشکند

ویدیو: فیلم ساخته شده توریست از سفر به ایران

فیلمMio Iran توسط سباستین لیندا توریستی ساخته شده که برخلاف توصیه های اطرافیان برای عدم سفر به ایران همراه همسرخود به ایران سفرمی کند لیندا این فیلم رابه پسرش میوتقدیم کرده است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر