نتیجه‌ای یافت نشد.

سیما یک ماشین شاسی بلند هدیه داد تا با او ازدواج کنم!

شناسه خبر: 173479 سرویس: اجتماعی ، گوناگون پنجشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۳۴ : ۲۱ : ۰۰
سیما یک ماشین شاسی بلند هدیه داد تا با او ازدواج کنم!
در شرایطی قرار گرفتم که مجبور شدم با ترفندی خاص و یک شناسنامه دیگر او را به عقد دایم خودم درآورم با آن که مجبور به ازدواج شده بودم، اما عذاب وجدان رهایم نمی‌کرد. سیما مرا با وسوسه‌های شیطانی و مالی اغفال کرده بود در حالی که می‌دانست من همسر و فرزند دارم.
۵۵آنلاین :
مرد ۳۸ ساله که گرفتار ازدواج دوم شده، با حضور در کلانتری مشهد و اصرار به طلاق همسرش سرگذشت خود را تعریف کرد.

وی گفت: بدبختی‌های من از درگیری پشت چراغ قرمز شروع شد. آن روز «سیما» با دوستانش در حالی سوار یک دستگاه خودروی شاسی بلند بودند که وضعیت حجاب مناسبی نداشتند.

من هم که راننده یک شرکت دولتی بودم سوار بر خودروی نیمه شاسی کنار آن‌ها ایستادم.

آن‌ها با سبز شدن چراغ راهنمایی و در حال حرکت مقابل خودروی من پیچیدند که من از شدت عصبانیت برای چند ثانیه دستم را روی بوق خودرو گذاشتم در این لحظه دوستان سیما (راننده) شروع به فحاشی کردند و من هم جلوی خودروی آن‌ها پیچیدم خلاصه کارمان به درگیری و کلانتری کشید، ولی در نهایت از یکدیگر گذشت کردیم و من با عذرخواهی از آن‌ها از کلانتری بیرون آمدم.

چند روز بعد زنی با من تماس گرفت و خود را «سیما» معرفی کرد او را شناختم اصرار داشت از نزدیک مرا ببیند، ولی دلیلش را نمی‌گفت: فقط به خاطر کنجکاوی سر قرار رفتم.

آن روز حرف‌های زیادی بین ما رد و بدل شد به طوری که وسوسه‌های شیطانی رهایم نمی‌کرد و این گونه ارتباط من و سیما شکل گرفت و ما هر روز بیشتر به هم نزدیک‌تر می‌شدیم.
 
حدود چهار ماه بعد سیما پیشنهاد ازدواج دایم داد، اما من قبول نکردم چرا که همسر و زندگی ام را دوست داشتم، ولی او با اصرار بر این موضوع مدعی بود که نمی‌گذارد همسرم متوجه شود تا این که مدتی بعد سیما با خرید یک دستگاه خودروی شاسی بلند چینی به عنوان هدیه تولد مرا غافلگیر کرد و این گونه بیشتر در قلب من جا گرفت و با وسوسه‌های طنازانه‌اش مرا برای ازدواج دایم تحت فشار قرار داد.

با آن که درآمد خوبی داشتم و از نظر مالی هیچ کمبودی در زندگی احساس نمی‌کردم، اما سیما نقش خود را خوب بازی می‌کرد او می‌گفت: عاشقم شده است و نمی‌تواند مرا فراموش کند با وجود این از یک سو با وسوسه‌های مالی و از سوی دیگر با زبان تهدید طوری رفتار می‌کرد که اگر با او ازدواج نکنم زندگی ام به تباهی کشیده می‌شود خلاصه در شرایطی قرار گرفتم که مجبور شدم با ترفندی خاص و یک شناسنامه دیگر او را به عقد دایم خودم درآورم با آن که مجبور به ازدواج شده بودم، اما عذاب وجدان رهایم نمی‌کرد. سیما مرا با وسوسه‌های شیطانی و مالی اغفال کرده بود در حالی که می‌دانست من همسر و فرزند دارم.

او یک بار طعم تلخ طلاق را چشیده بود و می‌دانست متلاشی شدن یک زندگی چه معنایی دارد، ولی باز هم حاضر شد وارد زندگی یک زن بی گناه شود و آن را نابود کند. دیگر حاضر نیستم حتی یک روز با او زندگی کنم می‌خواهم او را طلاق بدهم تا همسر اولم بویی از ازدواج مخفیانه ام نبرد.
 
گاهی که به چهره معصوم همسرم می‌نگرم و به یاد سختی‌هایی می‌افتم که دوشادوش من آن‌ها را تحمل کرد تا من زندگی آرامی داشته باشم. از شدت شرم می‌خواهم دست به خودکشی بزنم، اما دلم به حال فرزندانم می‌سوزد. می‌خواهم به آرامش گذشته بازگردم، اما سیما به هیچ وجه حاضر به طلاق نیست و می‌گوید نمی‌خواهد برای یک بار دیگر طعم تلخ جدایی را تجربه کند.

منبع : فرارو
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

کار ایشان تشویش بازار ارز نبود ؟

حسین راغفر اقتصاد دانی که عاشق چاپ پول بدون پشتوانه است و اعتقاد دارد تورم به چاپ پول ربطی ندارد و دولت های مختلف هم عاشق این دیدگاه هستند چون دستشان را به راحتی در جیب مردم می کنند پیش بینی کرده بود پایان سال 97 قیمت ارز 40 هزار تومان خواهد شد . سوال اینجاست که آیا این کار تشویش و اختلال در بازار ارز نیست و کسی نبايد با این پیش بینی های بی اساس مقابله کند .

قسمت دوم چگونه خیلی خیلی خفن پولدار شویم؟

در قسمت اول به شما نشان دادم که چگونه می‌توانید از طریق تأسیس مؤسسه مالی و اعتباری، خیلی خیلی خفن پولدار شوید و این بار روش دیگری را به شما یاد می‌دهم: تملک یک واحد صنعتی از طریق خصوصی‌سازی.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مان

شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مانع در آمریکا از این حرکت که مورد توجه رسانه ها قرار گرفته به عنوان «شیرجه سوپرمن» یاد شده است.

ویدیو: زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر