نتیجه‌ای یافت نشد.

سیلاب به مزارع راور کرمان خسارت وارد کرد

شناسه خبر: 169230 سرویس: اجتماعی ، گوناگون يكشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸, ۱۸ : ۱۷ : ۰۰
سیلاب به مزارع راور کرمان خسارت وارد کرد
فرماندار راور از آبگرفتگی شدید در سطح معابر شهری و مزارع و باغات کشاورزی این شهرستان خبر داد و گفت که سیلاب به باغ و مزارع خسارت وارد کرده است.
۵۵آنلاین :

فرماندار راور از آبگرفتگی شدید در سطح معابر شهری و مزارع و باغات کشاورزی این شهرستان خبر داد و گفت که سیلاب به باغ و مزارع خسارت وارد کرده است.

مالک اژدری  با اشاره به وضعیت بارندگی ها در راور افزود: بارندگی در این شهرستان همچنان ادامه دارد و تاکنون بیش از 30 میلیمتر باران در شهر راور، 44 میلیمتر در روستای فیض آباد و 25 میلیمتر در هجدک ثبت شده است.
وی اظهار داشت: رودخانه شریف آباد در ورودی شهر راور و رودخانه آبکوهی به دلیل بارندگی در این شهرستان طغیان کرده که با همکاری همه دستگاه ها رودخانه مهار و آب به مسیر اصلی خود انتقال داده شد.
فرماندار راور از آبگرفتگی شدید در سطح معابر شهری و مزارع و باغ های کشاورزی شهرستان راور خبر داد و تصریح کرد: با همکاری شهرداری آبگرفتگی در معابر در حال برطرف شدن است.
اژدری با اشاره به اینکه در حال حاضر با همکاری دستگاه های اجرایی و با تمهیدات اندیشیده شده از ورود آب به منازل و مزارع در شهرستان راور جلوگیری می شود خاطرنشان کرد: با توجه به شدت بارندگی خسارت ها در این شهرستان هنوز برآورد نشده است. 
وی با بیان اینکه بارندگی به منازل مسکونی این شهرستان تاکنون آسیبی نرسانده است بیان داشت: آب به سه خانه خشت و گلی راور ورود کرده است.
فرماندار راور از مسدود بودن مسیر راور به مشهد خبر داد و گفت: طغیان رودخانه در این مسیر سبب شده تا محور راور به دیهوک مسدود شود که با همکاری راهداری در حال بازگشایی است.
اژدری خاطرنشان کرد: سیلاب تاکنون به روستاهای این شهرستان خسارتی وارد نکرده است.
وی توصیه کرد: مردم از قرار گرفتن در مسیر و کنار رودخانه ها و به ویژه بندهای خاکی در شهرستان راور و از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند.
اداره کل هواشناسی استان کرمان نیز با اشاره به فعالیت سامانه بارشی از شب گذشته در کرمان، نسبت به طغیان رودخانه های این استان هشدار داده است.
طبق اعلام کارشناسان اداره کل هواشناسی کرمان، ناپایداری های جوی در این استان با افزایش ابر، رگبار شدید، رعد و برق و ورزش باد شدید همراه است.
احتمال بارش تگرگ در برخی از مناطق استان کرمان دور از انتظار نیست.
همچنین پیش بینی شده در برخی از مناطق جنوب و شرق این استان بارندگی تا صبح روز دوشنبه (26 فرودین) ادامه داشته باشد.
شدت بارش باران برای شهرستان های همجوار با استان هرمزگان و سیستان و بلوچستان بیش از سایر نقاط پیش بینی می شود و احتمال طغیان رودخانه ها در این مناطق زیاد است. 


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

آشنایی با دو نیایشگاه صخره‌ای در بُبانشوار هند

داریوش شایگان فقید درکتاب مشهور خود ادیان و مکتبای فلسفی هند در مورد آیین جِین(Jainism) می‌نویسد:کیش جین همانند آیین بودا درآغاز پیدایش خود سازمانی رهبانی بوده است که به تهذیب اخلاق می‌پرداخته و از راه مهرورزی و گرامی داشتن حق زندگانی همراه با پرهیزکاری و خویشتن‌داری می‌خواسته از اقیانوس سامسارا(Samsara) و چرخۀ زایشهای دوباره یا تناسخ گذرکند. کیش جِین در آغاز مانند آیین بودا تلاش می‌کرد تا با دریافت ریشه‌های اخلاقی و مینوی درست از دایرۀ جهنمی بازپیدایی رهایی جوید و راهی برای گریز از رنج گیتی به دست آورد.

چگونه با وجود مشکلات بی‌پایان، شاد بمانیم؟

اگر بپذیریم که برخی از مشکلات را نمی‌توانیم حل کنیم و برطرف‌کردن برخی از آن‌ها خارج از اراده و توان ما است، بهتر می‌توانیم با آن‌ها کنار بیاییم و زندگی شادتری داشته باشیم.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر