نتیجه‌ای یافت نشد.

سفر هیجان‌انگیز علی انصاریان و مادرش

شناسه خبر: 176473 سرویس: تصویر ، ورزشی ، گوناگون يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸, ۳۷ : ۲۰ : ۰۰
سفر هیجان‌انگیز علی انصاریان و مادرش
بسیاری او را رسانه‌ای‌ترین فوتبالیست تاریخ ایران می‌دانند چرا که در زمان بازی اش همواره به دلیل حواشی زیادی که داشت، یک چهره جنجالی و رسانه‌ای بود و حتی از معدود بازیکنانی بود که برای هر دو تیم پرسپولیس و استقلال بازی کرد!
۵۵آنلاین :
علی انصاریان همراه با این پست در اینستاگرامش نوشت: سلام... بهترین مادر دنیا، بهترین همسفر دنیا، پایه‌ترین ننه دنیا، با عشق‌ترین عشق دنیا، با معرفت‌ترین رفیق دنیا، نترس‌ترین زن دنیا، نمک‌ترین نمک دنیا، ساده‌ترین ساده دنیا، بهترین و قشنگ‌ترین زن دنیا، ننه علی ننه دنیا

شیر زن‌ترین زن دنیا، خودم یه نفر عاشقتممممممم، همه کاری میکنم که تو بخندی و خوشحال باشی ننه علی، ننه سادات فقط و فقط بخند که تو همه چی من هستی، سایه ات بالا سرم و دعات پشت سرم... خدا قدرتشووو با مادر به رخ دنیا و بنده هاش کشیده، به خود خود خدا قسم... افتخار کنید به مادرهاتون با هر تیپ و قیافه و زبان، که خوش تیپ‌ترین و قشنگ‌ترین و خوش زبون ترین‌ها هستند.روح مادر‌هایی که نیستند هم شاد . روح پدرم شاد ایکاش بود و کنارمون بودی که خیلی بدهکاری پدر به من برای نبودنت سلطان.

منبع : فرارو
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف
عماد ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ ۰۴:۴۹
خدا برات نگهش داره علی آقا
همیشه خوش باشید
2 0 پاسخ دادن به این نظر

دیدگاه 55

بیشتر

شکوفایی مشاغل در جهان ثروتمند

توانمندی بازارهای کار پیش بینی های ناراحت کننده ای را در مورد آینده مطرح می کند. اینکه کامپیوترهای قدرتمند و پیچیده شمار زیادی از کارگران را به بیکاری اجباری می کشانند. سرعت رشد دستمزدها قطعا بسیاری از شرکت ها را به خودکارسازی تشویق می کند.

حراج‌های دقیقه 90

دولت در جریان بزرگ‌ترین خصوصی‌سازی سال 98، بیش از 52 هزار میلیارد تومان از اموال عمومی را از طریق بورس به فروش خواهد رساند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

ویدیو: دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال

دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال ◽️یک کهنه سرباز پس از 75 سال با معشوقه خود در زمان جنگ دوم جهانی روبه رو شد. در سال پایانی جنگ جهانی دوم، 1944 میلادی، کارا تروی رابینز آمریکایی که برای جنگ در مقابل ارتش نازی عازم فرانسه شده بود در شمال شرقی فرانسه عاشق ژانی پیرسون، 18 ساله شد. ◽️ اما سرانجام رابینسون که در آن زمان 24 سال داشت ناگزیر به جبهه شرق اعزام شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر