سفر شهروندان ۱۵ کشور به «آذربایجان» با ویزای فرودگاهی

شناسه خبر: 133139 شنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷, ۱۷ : ۱۲ : ۰۰
سفر شهروندان ۱۵ کشور به «آذربایجان» با ویزای فرودگاهی
جمهوری آذربایجان ساده‌سازی صدور روادید از طریق سیستم آسان ویزا را از ۲۵ اردیبهشت ماه برای شهروندان ۱۵ کشور آغاز می‌کند.
۵۵آنلاین :

رئیس نهاد دولتی خدمات عمومی جمهوری آذربایجان گفت: «جمهوری‌آذربایجان ساده‌سازی صدور روادید از طریق سیستم «آسان ویزا» را از ۲۵ اردیبهشت ماه برای شهروندان ۱۵ کشور آغاز می‌کند.» الوی مهدی‌اف با اعلام این خبر افزود: «شهروندان ایران، عمان، عربستان، بحرین، قطر، کویت، ژاپن، اندونزی، چین، کره‌جنوبی، مالزی، سنگاپور، ترکیه، اسرائیل و امارات‌متحده‌عربی از ۱۵ می (۲۵ اردیبهشت) سال جاری می‌توانند در حین ورود به جمهوری‌آذربایجان، روادید خود را در فرودگاه دریافت کنند.» به گزارش «ایرنا» او خاطرنشان‌کرد که تا به حال برای ۴۲۰ هزار تبعه خارجی از طریق سیستم «آسان ویزا» روادید الکترونیکی صادر شده‌است. مهدی‌اف یادآور شد، از ژانویه سال ۲۰۱۷ میلادی از طریق سیستم «آسان ویزا» روادید الکترونیکی ظرف سه ساعت برای اتباع خارجی صادر و در مقابل آن ۲۰ دلار آمریکا دریافت می‌شود. او همچنین اعلام کرد، برنامه‌ریزی شده‌است در آینده از طریق سیستم الکترونیکی «آسان ویزا» روادید برای شهروندان آذربایجانی برای سفر به کشورهای اروپا صادر شود.  


منبع : دنیای اقتصاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

تا 11 شب کار کردن رییس جمهور «پُز» دادن دارد؟

در ایران آنقدر دولت بزرگ است و همه امور به دامن دولت گره زده شده که رییس جمهور، برای اداره امور و رسیدن به خرج و برج دولت، وقت کم می‌آورد. رییس جمهور در ایران باید نگران همه چیز و همه کس باشد. واقعا اگر اداره بخش‌های مختلف کشور در ید بخش خصوصی بود، دیگر احتیاج نبود روحانی یا هر رییس جمهوری تا 11 شب یا بیش تر از آن کار کند.

طرح چین برای تصاحب بازار استراتژیک ایران

كل مصرف زعفران در بازارهاي جهاني 400 تن است و علي شريعتي‌مقدم، رئيس كميسيون كشاورزي اتاق ايران خبر مي‌دهد كه چين برنامه‌ دارد ميزان زعفران توليدي خود را تا 100 تن افزايش دهد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: روایت یورونیوز از حضور میلیون‌ها زائر کربلا در اربعین

ویدئو : رئیس جمهوری شیلی: کشور ما درگیر جنگ است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر