نتیجه‌ای یافت نشد.

سفر در زمان حقیقت دارد؟

شناسه خبر: 176180 سرویس: تصویر جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۹۸, ۲۵ : ۱۷ : ۰۰
سفر در زمان حقیقت دارد؟
سفر در زمان می‌تواند یک چالش بزرگ و مهیج باشد. اگر از شما بپرسند دوست دارید در زمان سفر کنید چه پاسخی می‌دهید؟ اساساً دوست دارید به گذشته باز گردید یا آینده؟
۵۵آنلاین :

سفر در زمان یکی از آرزوهای مهم بشر امروز است. البته این آرزو از سال‌ها پیش در فیلم‌ها، کتاب‌ها و سریال‌های مختلف مطرح شده، اما تاکنون این موضوع در عالم واقعیت موردتأیید قرار نگرفته است.

شاید اگر فردی به شما بگوید از آینده آمده یا به دوران گذشته تعلق دارد صرفاً بخندید و حرفش را باور نکنید. اما به نظر می‌رسد چنین فردی در سال ۱۹۴۱ وجود خارجی داشته است. اما او به طور مستقیم چنین ادعایی نداشته است. در واقع این مسافر زمان در یک عکس دیده شده که اکنون در موزه کانادا نگهداری می‌شود.

یکی از افرادی که در این عکس دیده می‌شود مدعی است فردی که با لباس‌های مدرن و عینک آفتابی در عکس حضور دارد رفتارهایی عجیب داشته و درواقع یک مسافر زمان بوده است. اول از همه اجازه دهید روشن کنیم که این عکس فتوشاپ نیست. در واقع این عکس توسط یک آژانس عکاسی معتبر گرفته شده ولی یکی از افرادی که در این عکس حضور دارد چهره‌ای امروزی دارد که به افراد دهه ۱۹۴۰ قرابتی ندارد.

این فرد با عینک آفتابی و یک تی‌شرت چاپی دیده می‌شود. این در حالی است که همه افرادی که در اطراف او هستند لباس‌های قدیمی آن دوران را پوشیده‌اند. حتی عینک این فرد بیگانه نیز طبیعی به نظر نمی‌رسد چرا که اگرچه عینک آفتابی از دهه ۱۹۲۰ متداول بود اما نوع عینک این فرد هیچ شباهتی به عینک‌های آن دوران ندارد.

جالب است بدانید که در دوره‌های زمانی مختلف برای یافتن این فرد فراخوان‌های متعددی نیز صادر شد، اما هیچ وقت اثری از وی پیدا نشد.


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

دیدن «دیوها» که کاری ندارد.

در این میان اما راننده‌ای هم در شهر قزوین پیدا می‌شود که روی شیشه خودروی خود نوشته: «کرایه نداری برو، حلالت نگو ندارم، برو بسلامت»

آینده‌پژوهی ایران و اکوسیستم استارتاپی

شناخت مسائل مربوط به آینده کشورها، پیش‌بینی سناریوهای محتمل در حوزه‌های مختلف و تحلیل تغییرات پیش‌رو، به امری بسیار مهم و اساسی برای کشورهای جهان تبدیل شده است. اهمیت این مباحث آن‌چنان است که در کشورهای پیشرفته سال‌های درازی است رشته‌های مرتبط با آینده‌پژوهی

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر