سفارش ۹۰۰ میلیون دلاری به بوئینگ در نخستین روز نمایشگاه هوایی سنگاپور

شناسه خبر: 125001 سرویس: کسب و کار ، اقتصادی سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶, ۲۸ : ۱۷ : ۰۰
سفارش ۹۰۰ میلیون دلاری به بوئینگ در نخستین روز نمایشگاه هوایی سنگاپور
شرکت بوئینگ در نخستین روز از برگزاری نمایشگاه هوایی سنگاپور موفق به دریافت بیش از ۹۰۰ میلیون دلار سفارش از کشور‌های مختلف جهان شد.
۵۵آنلاین :

 شرکت بوئینگ اعلام کرد این شرکت در نخستین روز از برگزارینمایشگاه هوایی سنگاپور موفق شده است بیش از 900 میلیون دلار سفارش از کشورهای مختلف جهان دریافت کند.

این سفارشات شامل قطعات هواپیما، برنامه‌های کاربردی دیجیتال و ابزارهای برنامه‌ریزی است. همچنین شرکت هواپیمایی «آل نیپون ایر ویز»، بزرگترین شرکت هوایی ژاپن 36 فروند هواپیمای بوئینگ 787اس سفارش داده است. خطوط هوایی سنگاپور نیز طی قراردادی سفارش ساخت اپلیکیشن یک سفرنامه الکترونیکی را به شرکت بوئینگ داد.

شرکت بوئینگ از اعلام ارزش نقدی سفارشات شخصی خودداری کرده است.

نمایشگاه هوایی سنگاپور، بزرگترین رویداد هوافضا است. این نمایشگاه از 6 تا 11 فوریه با حضور 1080 شرکت از 48 کشور جهان در سنگاپور دایر است.


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

ژن خوب = کار خوب، زندگی خوب، حال خوب

برایتان سوال پیش نیامده است که چرا درحالی که همه از اقتصاد می‌نالند، آقازاده‌ها همچنان پرکار، کار می‌کنند آنهم با سود زیاد؟

پژوهش تلخی دارد!

«ملک‌الشعرا» عنوانی بود حکومتی برای شاعر بزرگ دوران. اما رقابت برای کسب عنوان «ملک‌الشعرا»، منجر به آن شد که شعرای ایران به مدیحه ‌سرایان حاکمان تبدیل شوند. قاآنی ملک ‌الشعرای ایران از دوران محمدشاه بود. زمانی که ناصرالدین شاه به تخت نشست و امیرکبیر را به صدراعظمی ایران منصوب کرد؛ قاآنی به روال معمول قصیده ‌ای در مدح صدراعظم جدید سرود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مادربزرگ ۱۰۲ ساله رکورد شیرجه در آسمان را شکست!

یک پیرزن ۱۰۲ ساله استرالیایی از ارتفاع چهار هزار و ۳۰۰ متری پرید تا رکورد مسن ترین فردی را که در آسمان شیرجه زده است، بشکند

ویدیو: فیلم ساخته شده توریست از سفر به ایران

فیلمMio Iran توسط سباستین لیندا توریستی ساخته شده که برخلاف توصیه های اطرافیان برای عدم سفر به ایران همراه همسرخود به ایران سفرمی کند لیندا این فیلم رابه پسرش میوتقدیم کرده است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر