نتیجه‌ای یافت نشد.

ساچمه تست شده هم برای تمرین نداریم

شناسه خبر: 168897 سرویس: ورزشی ، گوناگون پنجشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۸, ۴۴ : ۱۹ : ۰۰
ساچمه تست شده هم برای تمرین نداریم
دارنده مدال طلا و نقره تیراندازی جوانان جهان گفت: شرایط اردوی تیم ملی نسبت به قبل بهتر نشده و ما علاوه بر اینکه فشنگ نداریم، حالا ساچمه تست شده هم برای تمرین نداریم و فقط در مسابقات از فشنگ تست شده استفاده می کنیم.
۵۵آنلاین :

امیر محمد نکونام دارنده روز پنجشنبه  با بیان این مطلب افزود: البته شرایط تمرینی از جهت حضور الهام هاشمی مربی سابق تیم ملی تفنگ سنگاپور بهتر شده است زیرا حالا 2 مربی اختصاصی برای تفنگ زنان و 2 مربی اختصاصی برای تفنگ مردان وجود دارد.
وی توضیح داد این موضوع کمک می کند که مربیان وقت بیشتری برای هر تفنگدار گذاشته و تمرکز بیشتری روی تک تک ملی پوشان داشته باشند.
مدال نقره میکس مسابقات قهرمانی جهان 2018 از مسئولان ورزش کشور خواست برای تیراندازان مهمات کافی تهیه کنند زیرا تامین فشنگ و ساچمه می تواند روند آماده سازی تیراندازان را بسیار بهتر کند.
وی در عین حال ادامه داد: البته با توجه به شرایط تحریم های تحمیل شده به کشور، بهترین راه تامین این مهمات اعزام ملی پوشان به مسابقات و اردوهای تدارکاتی برون مرزی است.
به گفته نکونام، اعزام به مسابقات و اردوهای تدارکاتی نیازمند اعتبار قابل توجهی است که از توان فدراسیون خارج است و نیاز به همکاری و همدلی ملی دارد تا تیراندازان ضمن حضور در رویدادهای بیشتر خارجی و کسب تجربه، مهمات مورد نیازشان را وارد کنند.
این تیرانداز جوان گفت: رشته تیراندازی یکی از پرمدال ترین رشته ها در بازی های آسیایی و المپیک است و مسئولان ورزش با راهکارهای مختلف می توانند زمینه را برای موفقیت ورزشکاران این رشته فراهم کنند.
وی عدم حضور حامیان مالی در رشته تیراندازی را مشکلی جدی برای تامین اعتبار مورد نیاز دانست و افزود: وقت آن رسیده تا وزارت ورزش در این زمینه میدان داری کند تا بخش خصوصی اقبال بیشتری به تیراندازی نشان دهد. البته حامیان مالی مطمئن باشند تیراندازی ارزش سرمایه گذاری آنها را دارد.
تمرینات تیم ملی تفنگ از ششم فروردین ماه آغاز شده و تا 27 همین ماه ادامه دارد و تیم ملی سپس راهی چین می شود.
دومین مرحله جام جهانی تیراندازی و کسب سهمیه المپیک، از دوم اردیبهشت ماه در شهر پکن آغاز می شود و تیم ملی در روزهای پیش از شروع این رقابت ها تمرینات خود را در این کشور پیگیری می کند تا در این فرصت کوتاه شانس استفاده از فشنگ در تمرینات را بدست آورده و آمادگی بیشتری برای شرکت در بخش تفنگ و تپانچه خفیف بدست بیاورد.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

جوابیه ای به وزیر اقتصادی که علم اقتصاد کلاسیک را قبول ندارد

اخیرا وزیر اقتصاد گفته‌اند در وضعیت کنونی اقتصاد ایران با وجود تحریم‌ها و محدودیت‌های نقل‌و‌انتقال بانکی، «باید بپذیریم که نمی‌توان از ادبیات اقتصاد کلاسیک استفاده کرد.»

تنافضات رفتاری آمریکا در عرصه انرژی جهان: فروشنده نفت داعش به تحریم نفت ایران می‌پردازد

دولت «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا روز دوشنبه (دوم اردیبهشت‌ماه) اعلام کرد معافیت‌ها از تحریم‌های نفت را برای خریداران نفتی ایران تمدید نخواهد کرد. واشنگتن گفته هدف از این اقدام به صفر رساندن صادرات نفت ایران است. مایک پومپئو، وزیر خارجه آمریکا نیز در یک کنفرانس خبری در ساختمان وزارت خارجه آمریکا مدعی شد که واشنگتن با لغو این معافیت‌ها قصد دارد صادرات نفت ایران را به صفر رسانده و این کشور را از درآمد اصلی خود محروم کند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: شعار مردم علیه فروغی در مراسم امضای کتاب فردوسی پور به نفع سیل زدگان!

شعار مردم علیه فروغی در مراسم امضای کتاب فردوسی پور به نفع سیل زدگان!

ویدیو: شادی در تلخ ترین لحظه ها در محل سیلبندهای روستاهای شادگان در جنوب خوزستان

شادی در تلخ ترین لحظه ها در محل سیلبندهای روستاهای شادگان در جنوب خوزستان

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر