نتیجه‌ای یافت نشد.

ساچمه تست شده هم برای تمرین نداریم

شناسه خبر: 168897 سرویس: ورزشی ، گوناگون پنجشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۸, ۴۴ : ۱۹ : ۰۰
ساچمه تست شده هم برای تمرین نداریم
دارنده مدال طلا و نقره تیراندازی جوانان جهان گفت: شرایط اردوی تیم ملی نسبت به قبل بهتر نشده و ما علاوه بر اینکه فشنگ نداریم، حالا ساچمه تست شده هم برای تمرین نداریم و فقط در مسابقات از فشنگ تست شده استفاده می کنیم.
۵۵آنلاین :

امیر محمد نکونام دارنده روز پنجشنبه  با بیان این مطلب افزود: البته شرایط تمرینی از جهت حضور الهام هاشمی مربی سابق تیم ملی تفنگ سنگاپور بهتر شده است زیرا حالا 2 مربی اختصاصی برای تفنگ زنان و 2 مربی اختصاصی برای تفنگ مردان وجود دارد.
وی توضیح داد این موضوع کمک می کند که مربیان وقت بیشتری برای هر تفنگدار گذاشته و تمرکز بیشتری روی تک تک ملی پوشان داشته باشند.
مدال نقره میکس مسابقات قهرمانی جهان 2018 از مسئولان ورزش کشور خواست برای تیراندازان مهمات کافی تهیه کنند زیرا تامین فشنگ و ساچمه می تواند روند آماده سازی تیراندازان را بسیار بهتر کند.
وی در عین حال ادامه داد: البته با توجه به شرایط تحریم های تحمیل شده به کشور، بهترین راه تامین این مهمات اعزام ملی پوشان به مسابقات و اردوهای تدارکاتی برون مرزی است.
به گفته نکونام، اعزام به مسابقات و اردوهای تدارکاتی نیازمند اعتبار قابل توجهی است که از توان فدراسیون خارج است و نیاز به همکاری و همدلی ملی دارد تا تیراندازان ضمن حضور در رویدادهای بیشتر خارجی و کسب تجربه، مهمات مورد نیازشان را وارد کنند.
این تیرانداز جوان گفت: رشته تیراندازی یکی از پرمدال ترین رشته ها در بازی های آسیایی و المپیک است و مسئولان ورزش با راهکارهای مختلف می توانند زمینه را برای موفقیت ورزشکاران این رشته فراهم کنند.
وی عدم حضور حامیان مالی در رشته تیراندازی را مشکلی جدی برای تامین اعتبار مورد نیاز دانست و افزود: وقت آن رسیده تا وزارت ورزش در این زمینه میدان داری کند تا بخش خصوصی اقبال بیشتری به تیراندازی نشان دهد. البته حامیان مالی مطمئن باشند تیراندازی ارزش سرمایه گذاری آنها را دارد.
تمرینات تیم ملی تفنگ از ششم فروردین ماه آغاز شده و تا 27 همین ماه ادامه دارد و تیم ملی سپس راهی چین می شود.
دومین مرحله جام جهانی تیراندازی و کسب سهمیه المپیک، از دوم اردیبهشت ماه در شهر پکن آغاز می شود و تیم ملی در روزهای پیش از شروع این رقابت ها تمرینات خود را در این کشور پیگیری می کند تا در این فرصت کوتاه شانس استفاده از فشنگ در تمرینات را بدست آورده و آمادگی بیشتری برای شرکت در بخش تفنگ و تپانچه خفیف بدست بیاورد.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نمایش شفافیت

ميعاد صالحي، رئيس صندوق بازنشستگي، در حالي‌كه مجموعه‌اي با گردش مالي هزاران ميلياردي را بر عهده گرفته است، فهرست حقوق اعضاي هیئت‌مديره شركت‌هاي تابعه خود را روي سايت شفافيت اين سازمان قرار داده و هر روز مانور مي‌دهد كه نسبت به شفاف‌سازي در اين حوزه وارد عمل شده است البته همين كار را هم نصفه و نيمه انجام داده و حقوق خود را روي سايت قرار نداده است.

مشاغل آینده در آینه تکنولوژی

ما به دلایل زیادی می‌توانیم آینده شغل‌های انسانی را پیش‌بینی کنیم، اما آنچه تا امروز در این زمینه اعلام شده، چندان مثبت نبوده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر