نتیجه‌ای یافت نشد.

سالن سینمایی که تخت‌ خواب‌ های دونفره را جایگزین صندلی کرده است

شناسه خبر: 176246 سرویس: تصویر ، توسعه ، گوناگون جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۹۸, ۵۲ : ۲۲ : ۰۰
سالن سینمایی که تخت‌ خواب‌ های دونفره را جایگزین صندلی کرده است
سالن سینمای عجیبی که بیشتر شبیه به اتاق خواب است!
۵۵آنلاین :

بسیاری از علاقه‌مندان و مشتاقان تماشای فیلم، در این موضوع که صندلی‌های سالن‌های سینما چندان راحت نیستند، هم عقیده‌اند. اکثر سالن‌ها هم تا حد ممکن فضا را پر از صندلی می‌کنند، به طوری که مشتریان اغلب اوقات حتی فضای مناسبی برای جا دادن پاها و راحت تکیه دادن هم ندارند. به منظور تغییر این شرایط، سینمایی در سوئیس به نام Pathé به تازگی یک سالن جدید به مجموعه اضافه کرده، به نام "اتاق خواب وی آی پی"، که به جای صندلی‌های عادی سینما، به طور کامل با تخت خواب‌های دو نفره چیدمان شده است.

تجربه‌ی تماشای فیلم در این سینما، درست مثل این است که در خانه‌ی خودتان فیلم ببینید. اتاق خواب وی آی پی، ۱۱ تخت خواب دارد، که تکیه گاه و محل قرارگیری سر در آنها قابل تنظیم است، همچنین تشک‌های بسیار نرم، دو عدد بالش و حتی دو میز پاتختی برای اینکه بتوانید نوشیدنی‌های رایگان یا ظرف پاپ‌کورن‌تان را روی آن بگذارید. هزینه‌ی هر جایگاه وی آی پی، چیزی در حدود ۵/۴۸ دلار است، که این فقط برای یک تخت دو نفره نیست، بلکه شامل انواع نوشیدنی و اسنک‌ها هم می‌شود و دیگر لازم نیست برای خریدن هر کدام کلی در صف معطل بشوید.

هر مشتری دمپایی‌های راحتی خودش را تحویل می‌گیرد که باعث راحتی هر چه بیشتر او در این تجربه‌ی جذاب می‌شود. اگر نگران استانداردهای بهداشتی هستید، وِنانزیو دی باکو، مدیرعامل مجموعه به شما اطمینان خاطر می‌دهد، که همه‌ی این وسایل، قبل از شروع سئانس بعدی نمایش فیلم، تعویض و شسته می‌شوند. او می‌گوید: «جنبه‌های بهداشتی موضوع برای ما بسیار مهم هستند. ما مراقب همه چیز هستیم، شما فقط باید به آرامش خودتان فکر کنید و اینکه سعی کنید در طول فیلم بیدار بمانید!»

این سالن تماشای فیلم، تخت‌خواب‌های دونفره و راحت را جایگزین صندلی‌های معمولی کرده است

همانطور که گفته شد، بلیط‌های وی آی پی، شامل نوشیدنی و اسنک رایگان هم هستند- دقیقا انگار که در خانه خودتان فیلم تماشا می‌کنید!

این سالن تماشای فیلم، تخت‌خواب‌های دونفره و راحت را جایگزین صندلی‌های معمولی کرده است

سایر اتاق های وی آی پی شامل پرده نمایش و کاناپه‌های دو نفره هستند...

این سالن تماشای فیلم، تخت‌خواب‌های دونفره و راحت را جایگزین صندلی‌های معمولی کرده است

... و سالن‌های کودکان، با کیسه‌های پفکی، حوضچه‌های توپ و رمپ (سطح شیب دار) به جای پله تجهیز شده‌اند.

این سالن تماشای فیلم، تخت‌خواب‌های دونفره و راحت را جایگزین صندلی‌های معمولی کرده است

آیا به نظرتان جای چنین سینماهایی در ایران خالی نیست؟ به نظرتان اصلا امکان داشتن چنین سالن‌هایی در کشورمان فراهم است؟ چقدر از آن استقبال خواهد شد؟


منبع : لست سکند
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

دیدن «دیوها» که کاری ندارد.

در این میان اما راننده‌ای هم در شهر قزوین پیدا می‌شود که روی شیشه خودروی خود نوشته: «کرایه نداری برو، حلالت نگو ندارم، برو بسلامت»

آینده‌پژوهی ایران و اکوسیستم استارتاپی

شناخت مسائل مربوط به آینده کشورها، پیش‌بینی سناریوهای محتمل در حوزه‌های مختلف و تحلیل تغییرات پیش‌رو، به امری بسیار مهم و اساسی برای کشورهای جهان تبدیل شده است. اهمیت این مباحث آن‌چنان است که در کشورهای پیشرفته سال‌های درازی است رشته‌های مرتبط با آینده‌پژوهی

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر