نتیجه‌ای یافت نشد.

زمین‌‌لرزه 6 ریشتری در چین 12 کشته و 134 زخمی برجا گذاشت

شناسه خبر: 177503 سرویس: جهان ، گوناگون سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸, ۱۸ : ۱۶ : ۰۰
زمین‌‌لرزه 6 ریشتری در چین 12 کشته و 134 زخمی برجا گذاشت
زمین‌لرزه‌ای به بزرگی 6 ریشتر، جنوب غربی چین را لرزاند که در نتیجه آن دستکم 12 نفر جان خود را از دست دادند و 134 نفر دیگر زخمی شدند.
۵۵آنلاین :

زمین‌لرزه‌ای به بزرگی 6 ریشتر،اواخر روز گذشته (دوشنبه) جنوب غربی چین را لرزاند و در نتیجه آن دستکم 12 نفر جان خود را از دست دادند و 134 نفر دیگر زخمی شدند.

بنا به گزارش شبکه «سی ان ای»، شدت زمین لرزه به اندازه‌ای بالا بوده است که شمار زیادی از سازه‌ها آسیب دیده یا به طور کامل در خارج از منطقه «ایبین» در استان «سیچوآن» تخریب شده است.

 

تیم نجات در حال خارج کردن اجساد و بازماندگان این حادثه را از زیر آوارها است و برخی از تصاویر منتشر شده از این حادثه نشان می‌دهد که دکل‌های برق بر روی سقف ساختمان سقوط کرده است.

 

خبرگزاری «شینهوا» نیز درباره این حادثه گزارش کرد که شدت زمین‌لرزه موجب ایجاد شکاف‌هایی در چندین بزرگراه شده است و یکی از بزرگراههای اصلی که منطقه ایبین و ژویانگ را به یکدیگر متصل می‌کند، مسدود شده است.

 

طبق این گزارش، بیش از 10 هزار اتاق و تعداد نامشخصی از ساختمان متحمل آسیب‌هایی شده است و 12 ساختمان نیز در منطقه ایبین به طور کامل فروریخته است.

 بیش از 500 آتش‌نشان به محل حادثه اعزام شده‌اند و تیم نجات حدود پنج هزار چادر برای مردم منطقه زلزله‌زده ارسال کرده اند.


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چه مهارت‌هایی در دنیای اتوماتیک آینده کاربرد خواهند داشت؟

دنیای آینده به‌طور حتم از خودکارسازی و اتوماسیون استقبال می‌کند و در چنین وضعیتی، فرصت کار تنها برای افراد با مهارت فراهم خواهد بود.

عادت به «خوردن » در مکان های عمومی

هر قوم و ملتی برای خود سبک و رفتاری دارد که معمولا با شیوه دیگران که در آن سوی مرزها هستند تفاوت های ظریفی دارد. محققان دانشگاهی، بسیار خوب می توانند با مشاهده این کنش ها به شناخت آن جامعه دست پیدا کنند. آنها با بررسی این رفتار، که در مکان های عمومی  از مردم سر می زند به نکته های ظریفی می رسند. هرکدام از آن حرکات، به مثابه مشترکات یک ملت هستند و می تواند سبک زندگی آن سرزمین را تعریف کند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر