رییس جهاددانشگاهی معرفی شد

شناسه خبر: 88339 سرویس: گوناگون سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵, ۴۴ : ۰۹ : ۰۰
رییس جهاددانشگاهی معرفی شد
دکتر حمیدرضا طیبی با کسب تمامی آرای اعضای هیات امنا مجددا به عنوان رییس جهاددانشگاهی معرفی شد.
۵۵آنلاین :

دکتر حمیدرضا طیبی با کسب تمامی آرای اعضای هیات امنا مجددا به عنوان رییس جهاددانشگاهی معرفی شد.

 در جلسه هیات امنای جهاددانشگاهی که عصر امروز (دوشنبه 3 آبان ماه) برگزار شد، دکتر حمیدرضا طیبی با کسب 9 رای مجددا به سمت ریاست جهاددانشگاهی انتخاب شد.

جلسه امروز هیات امنای جهاددانشگاهی با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمدیان نماینده ولی فقیه در دانشگاه‌ها، دکتر نوبخت معاون رییس‌جمهور، دکتر مخبر دزفولی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی،‌ دکتر قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی، دکتر فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی به همراه دکتر شاهوردی، دکتر قرنفلی و دکتر ایمانی خوشخو از اعضای حقیقی هیات امنای جهاددانشگاهی برگزار شد.

با امضای حکم انتصاب دکتر حمیدرضا طیبی توسط رییس‌جمهور و رییس شورای عالی انقلاب فرهنگی، وی برای مدت 3 سال ریاست جهاددانشگاهی را بر عهده خواهد داشت.

بیوگرافی مختصر رییس جهاددانشگاهی

دکتر سیدحمیدرضا طیبی متولد 1337 و دارای مدرک کارشناسی برق (قدرت) در سال 1364 از دانشگاه علم و صنعت ایران، کارشناسی ارشد کنترل و ابزار دقیق از دانشگاه دهلی (هندوستان) و مدرک دکتری برق در سال 1376 از دانشگاه برادفورد انگلستان است. وی پیش از این در سال‌های 1385 تا 1389 و همچنین از سال 1393 تاکنون ریاست جهاددانشگاهی را بر عهده داشته است و این برای سومین بار است که عهده دار این مسولیت خواهد بود.

وی تاکنون در سمت‌های عضو هیات مدیره مرکز آموزش جهاددانشگاهی علم و صنعت، عضو شورای علمی گروه پژوهشی برق جهاددانشگاهی علم و صنعت، عضو شورای علمی گروه پژوهشی برق جهاددانشگاهی خواجه نصیر، رییس جهاددانشگاهی علم و صنعت، رییس پژوهشکده برق جهاددانشگاهی،  عضو شورای برنامه‌ریزی شرکت‌ها و موسسات جهاددانشگاهی،  عضو شورای هماهنگی جهاددانشگاهی، عضو هیات مدیره انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی مشغول به خدمت بوده است.

به گزارش ایسنا، هیأت‌ امنای جهاددانشگاهی‌ بر اساس‌ ماده‌ چهارم‌ و پنجم‌ اساسنامه‌ مصوب‌ شورای‌ عالی‌ انقلاب‌ فرهنگی‌ به‌ عنوان‌ یکی‌ از ارکان‌ جهاددانشگاهی‌ و عالی‌ترین‌ مرجع‌ سیاستگذاری‌ این‌ نهاد شناخته‌ می‌شود.


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

این کتاب‌ها را نخوانید

آثاری که بعد از چند بار تجدید چاپ از بازار جمع آوری می‌شود

اقتصاد تهران در خطر فرونشست زمین

فرونشست در تهران و به‌ویژه جنوب شهر به نقطه‌ای رسیده است که بسیاری از خانه‌های این منطقه ترک خورده‌اند و با یک زلزله متوسط فرو می‌ریزند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو؛ درگیری تظاهرکنندگان و نیروهای امنیتی در بغداد

ویدئو؛ چکمه ناپلئون در حراجی پاریس ۱۱۷ هزار یورو فروخته شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر