رونمایی فیس‌بوک از سه محصول جدید

شناسه خبر: 190820 سرویس: فناوری ، گوناگون شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۸, ۵۲ : ۱۰ : ۰۰
رونمایی فیس‌بوک از سه محصول جدید
فیس‌بوک اخیرا از دستگاه‌های جدید خود موسوم به پرتال، پرتال تی وی و پرتال مینی رونمایی کرد. این شرکت از دستگاه‌های جدید خود که شامل یک مدل ۱۰ اینچی، نسخه مینیاتوری و دستگاهی است که تلویزیون‌ها را به یک صفحه نمایش هوشمند تبدیل می‌کند و به کاربران امکان می‌دهد با هر کسی در جهان به صورت تصویری صحبت کنند، رونمایی کرد.
۵۵آنلاین :

فیس‌بوک اخیرا از دستگاه‌های جدید خود موسوم به پرتال، پرتال تی وی و پرتال مینی رونمایی کرد. این شرکت از دستگاه‌های جدید خود که شامل یک مدل ۱۰ اینچی، نسخه مینیاتوری و دستگاهی است که تلویزیون‌ها را به یک صفحه نمایش هوشمند تبدیل می‌کند و به کاربران امکان می‌دهد با هر کسی در جهان به صورت تصویری صحبت کنند، رونمایی کرد. دستگاه‌های پرتال و پرتال مینی از ۱۵ اکتبر و پرتال تی وی از ۵ نوامبر سال جاری عرضه خواهند شد. قیمت پرتال تی وی ۱۴۹ دلار است. به‌وسیله این دستگاه‌ها کاربران می‌توانند با دوستان و آشنایان خود مکالمه تصویری برقرار کند. همچنین از دیگر مزیت‌های این دستگاه‌ها پخش موسیقی، تماشای تصاویر گالری، به اشتراک گذاشتن ویدئو با جلوه‌های واقعیت افزوده است. دستگاه پرتال مینی مجهز به یک صفحه نمایش ۸ اینچی با کیفیت اچ‌دی و دستگاه پرتال مجهز به یک صفحه نمایش ۱۰ اینچی با کیفیت اچ‌دی است.


منبع : دنیای اقتصاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

تا 11 شب کار کردن رییس جمهور «پُز» دادن دارد؟

در ایران آنقدر دولت بزرگ است و همه امور به دامن دولت گره زده شده که رییس جمهور، برای اداره امور و رسیدن به خرج و برج دولت، وقت کم می‌آورد. رییس جمهور در ایران باید نگران همه چیز و همه کس باشد. واقعا اگر اداره بخش‌های مختلف کشور در ید بخش خصوصی بود، دیگر احتیاج نبود روحانی یا هر رییس جمهوری تا 11 شب یا بیش تر از آن کار کند.

طرح چین برای تصاحب بازار استراتژیک ایران

كل مصرف زعفران در بازارهاي جهاني 400 تن است و علي شريعتي‌مقدم، رئيس كميسيون كشاورزي اتاق ايران خبر مي‌دهد كه چين برنامه‌ دارد ميزان زعفران توليدي خود را تا 100 تن افزايش دهد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: روایت یورونیوز از حضور میلیون‌ها زائر کربلا در اربعین

ویدئو : رئیس جمهوری شیلی: کشور ما درگیر جنگ است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر