نتیجه‌ای یافت نشد.

روسیه:‌ جنگ تجاری میان آمریکا و چین، جنگ ما نیست

شناسه خبر: 173184 سرویس: جهان ، اقتصادی ، گوناگون سه شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۵۳ : ۱۸ : ۰۰
روسیه:‌ جنگ تجاری میان آمریکا و چین، جنگ ما نیست
سخنگوی کاخ کرملین اعلام کرد جنگ تجاری میان آمریکا و چین ارتباطی به روسیه ندارد.
۵۵آنلاین :

دیمیتری پسکوف سخنگوی کاخ کرملین امروز سه شنبه با بیان اینکه «جنگ تجاری» میان آمریکا و چین اقتصاد جهانی را به طور منفی تحت تاثیر قرار خواهد داد، گفت: این جنگ، جنگ ما نیست. روسیه دنبال گسترش روابط مستقل خود هم با پکن و هم واشنگتن است.

سخنگوی کاخ کرملین با اشاره به اینکه جنگ تجاری میان واشنگتن و پکن، اقتصاد جهانی را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد، اظهار داشت: این تاثیر فقط می تواند منفی باشد. ولی تاثیرات احتمالی این جنگ بر اقتصاد روسیه را نباید مورد مبالغه قرار داد. ممکن است اقتصادمان به همان اندازه‌ای که می خواهیم رشد نمی کند ولی پیشرفت و شتاب ثابتی در پیش دارد.

گفتنی است، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا چندی پیش در پیامی که در توئیتر منتشر شد آورده بود: به صراحت به رئیس جمهور شیء و دوستان زیاد خواه در چین می گویم که چین به شدت آسیب خواهد دید اگر با ما به توافق نرسد زیرا شرکت‌ها مجبور به ترک چین و حضور در کشورهای دیگر می‌شوند. خرید در چین بسیار گران خواهد شد. شما توافق بزرگی خواهید داشت، این توافق تقریباً تمام شده است، آیا از آن حمایت نمی‌کنید؟

در پاسخ به اقدامات خصمانه واشنگتن، وزارت دارایی چین نیز پس از آن در بیانیه ای اعلام کرد: تعرفه ۲۰ و ۲۵ درصدی را از روز اول ماه ژوئن سال جاری میلادی بر گروه‌های متفاوتی از کالاهای آمریکایی وضع می‌کنیم.


منبع : عصرایران
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

کار ایشان تشویش بازار ارز نبود ؟

حسین راغفر اقتصاد دانی که عاشق چاپ پول بدون پشتوانه است و اعتقاد دارد تورم به چاپ پول ربطی ندارد و دولت های مختلف هم عاشق این دیدگاه هستند چون دستشان را به راحتی در جیب مردم می کنند پیش بینی کرده بود پایان سال 97 قیمت ارز 40 هزار تومان خواهد شد . سوال اینجاست که آیا این کار تشویش و اختلال در بازار ارز نیست و کسی نبايد با این پیش بینی های بی اساس مقابله کند .

قسمت دوم چگونه خیلی خیلی خفن پولدار شویم؟

در قسمت اول به شما نشان دادم که چگونه می‌توانید از طریق تأسیس مؤسسه مالی و اعتباری، خیلی خیلی خفن پولدار شوید و این بار روش دیگری را به شما یاد می‌دهم: تملک یک واحد صنعتی از طریق خصوصی‌سازی.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مان

شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مانع در آمریکا از این حرکت که مورد توجه رسانه ها قرار گرفته به عنوان «شیرجه سوپرمن» یاد شده است.

ویدیو: زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر