راز بازی کردن براندائو فاش شد

شناسه خبر: 195394 سرویس: ورزشی چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸, ۴۰ : ۲۳ : ۰۰
راز بازی کردن براندائو فاش شد
آن‌طور که مشخص است هواداران پرسپولیس حداقل تا پایان نیم‌فصل باید جونیور را تحمل کنند.
۵۵آنلاین :

«جونیور اولویت نهم من در جذب مهاجم بود» و «من اگر جای براندائو بودم، هر بازی ۴ گل زده بودم»؛ این دو جمله گابریل کالدرون درخصوص مهاجم برزیلی این فصل پرسپولیس به خوبی وضعیت وخیم جونیور را در پرسپولیس نشان می‌دهد.

عملکرد براندائو به حدی در ترکیب پرسپولیس بد بوده که هواداران این تیم هنگام تعویض جونیور خوشحالی می‌کنند. این مهاجم برزیلی که در زمان مدیریت ایرج عرب با پرسپولیس قرارداد بسته، با وجود این‌که در اکثر بازی‌ها برای تیمش به صورت فیکس به میدان رفته، ولی هنوز نتوانسته گلی بزند. با این حال کالدرون همچنان با وجود انتقادهای مستقیم از جونیور، هنوز به صورت فیکس به او بازی می‌دهد. اما ماجرای فیکس بازی کردن جونیور چیست؟

آن‌طور که شنیدیم هنگام بستن قرارداد با جونیور، باشگاه پرسپولیس بندی را در قرارداد مهاجم برزیلی گنجانده که این بازیکن تا نیم‌فصل در ۱۰ بازی که به صورت فیکس به میدان رفته باید حداقل ۵ گل بزند وگرنه قراردادش فسخ خواهد شد. آن‌طور که مشخص است هواداران پرسپولیس حداقل تا پایان نیم‌فصل جونیور را تحمل می‌کنند مگر این‌که مهاجم برزیلی دگرگون شده و در چند دیدار آینده سرخ‌پوشان تا پایان نیم‌فصل حداقل ۵ گل بزند.


منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

تراژدی بیسوادی مدرن و فرهنگ عامه

سواد، شعور و آگاهی، الزاما از مسیر مدرسه و دانشگاه کسب نمی‌شود. کسب معرفت، خود نیاز به معرفت دارد. یعنی فرد باید به این درجه از آگاهی برسد که به سمت کسب معرفت حرکت کند. هیچ معرفتی، تصادفی خلق نمی شود و محصول ارث پدری نیست. معرفت به هیچ کس به ارث نرسیده است. همان طور که سواد، محصول خواست و طلب است و نه میراث گذشتگان. ملت با سواد، ملتی است که راهبری آن آسان است.

درس روزگار به سیاست‌گذار

تاوان پرهیز از اصلاحات تدریجی چیست؟

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: دو قطار مسافربری در هند شاخ به شاخ شدند

ویدئو؛ مدیرعامل ویز و کاربران ایرانی

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر