نتیجه‌ای یافت نشد.

رئیس جمعیت هلال احمر خبر داد؛ کمک ۲۸۳ میلیارد تومانی مردم به سیل‌زدگان از طریق هلال احمر

شناسه خبر: 176675 سرویس: توسعه ، اجتماعی ، گوناگون سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸, ۵۷ : ۱۷ : ۰۰
رئیس جمعیت هلال احمر خبر داد؛  کمک ۲۸۳ میلیارد تومانی مردم به سیل‌زدگان از طریق هلال احمر
رئیس جمعیت هلال احمر ایران با اشاره به کمک نقدی ۱۸۳ میلیارد تومانی مردم از طریق هلال احمر به سیل زدگان افزود: ۱۰۰ میلیارد تومان به‌صورت غیرنقدی نیز از طریق هلال‌احمر کمک شده است.
۵۵آنلاین :

علی‌اصغر پیوندی ظهر سه‌شنبه در دیدار با آیت‌الله سعیدی تولیت آستان مقدسه کریمه اهل‌بیت (س) که در سالن جلسات حرم مطهر حضرت معصومه (س) برگزار شد، بیان کرد: با وجود اینکه می‌توان از بارش‌ها به نحو مطلوب استفاده کرد اما متأسفانه بارش‌های اخیر سبب جاری شدن سیل در پنج استان کشور شد.

وی بیان کرد: با وجود بارش بسیار زیاد آسیب جدی به مردم وارد نشد اما زیرساخت‌های استان‌های ایلام، لرستان، خوزستان و مازندران دچار آسیب‌های جدی شد.

رئیس جمعیت هلال احمر ایران با بیان اینکه استان قم در میان استان‌های مختلف رتبه سوم کشور را در جمع‌آوری کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان به خود اختصاص داده است، افزود: حس بشردوستی و نگاه ویژه مردم نسبت به هموطنان خود در سیل اخیر به خوبی مشاهده شد.

وی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر با ۲۸ هزار نفر نیروی عملیاتی به انجام اقدامات لازم در مناطق سیل زده پرداخت، افزود: خوشبختانه جمعیت هلال احمر موفق شد ۶۸۰ هزار نفر درگیر سیل را از محل حادثه به اماکن امن انتقال دهد.

پیوندی ادامه داد: جمعیت هلال احمر به توزیع ۲ هزار پتو، ۶۰ هزار چادر و بسته‌های غذایی در میان مردم پرداخت تا بدین وسیله بخشی اقلام مورد نیاز سیل زدگان را تأمین کند.

رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به کاهش دردهای سیل زدگان با انجام اقدامات لازم، افزود: تیم درمان اضطراری هلال‌احمر ایران پس از ژاپن رتبه دوم را در جهان دارد.

وی بیان کرد: میزان خسارات واردشده در استان‌های درگیر سیل بیش از ۴۰ هزار میلیارد تومان بوده است.

پیوندی با اشاره به کمک نقدی ۱۸۳ میلیارد تومانی مردم از طریق هلال احمر به سیل زدگان افزود: مردم همچنین ۱۰۰ میلیارد تومان به‌صورت غیرنقدی به سیل‌زدگان کشور از طریق هلال‌احمر کمک کردند.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

سیاستگذاری به روش آزمون و خطا چه بلایی سر اقتصاد آورده است؟

قصه تلخ جهش های نرخ ارزی با تکرار سیاست های پیمان سپاری ارزی، پیش فروش سکه و بعد تنظیم بازار به زور و ارعاب یا اصرار بر نرخ ارز غیر تعادلی تنها مصادیقی از تکرار تجربه نامطلوب سیاستگذاری اقتصادی هستند. از منظر رأی دهنده عام و اقتصاددان خبره سیاستگذاران به وقت معزولی شبلی و بایزیدند و به وقت صدارت و زعامت به دنبال تکرار خطای تقبيح شده گذشتگان می روند.

اقتصاد و جامعه چگونه از آدم های خوب هیولا می سازد؟

با بی پولی همه می تونن کنار بیان، چیزی که باید یاد بگیری پول درآوردنه!

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر