نتیجه‌ای یافت نشد.

دیدار اعضای کمیسیون قضایی مجلس با رییس قوه قضاییه

شناسه خبر: 169234 سرویس: سیاست ، گوناگون يكشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸, ۴۱ : ۱۷ : ۰۰
دیدار اعضای کمیسیون قضایی مجلس با رییس قوه قضاییه
نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس ضمن بیان این خبر که اعضای کمیسیون متبوعش عصر امروز با رییس قوه قضاییه دیدار کردند، در خصوص مشروح این دیدار توضیحاتی را ارئه کرد.
۵۵آنلاین :

 

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس ضمن بیان این خبر که اعضای کمیسیون متبوعش عصر امروز با رییس قوه قضاییه دیدار کردند، در خصوص مشروح این دیدار توضیحاتی را ارئه کرد.

یحیی کمالی پور در خصوص جلسه عصر امروز کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نشست امروز کمیسیون با حضور تمام اعضا برگزار شد گفت: در نشست امروز اعضای کمیسیون با رییس قوه قضاییه دیدار کردند و با صراحت و شفافیت مسائل مربوط به چالش‌های فراروی قوه قضاییه را مورد بحث قرار دادند، مقرر شد که بررسی‌های لازم برای حل هرچه بهتر این چالش‌ها انجام شود.

وی افزود: در این نشست به مسائل مختلفی اشاره شد؛ از جمله این مسائل می‌توان به موضوعاتی همچون مبارزه با فساد، کنترل بر دستگاه‌های وابسته به قوه قضاییه، شفاف‌سازی، نحوه جذب قضات، مشکلات شوراهای حل اختلاف، رسیدگی به پرونده‌های قضایی به ویژه پرونده‌های مبارزه با مفاسد اقتصادی اشاره کرد.

نایب رریس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در پایان تاکید کرد: همچنین قرار شد تمام لوایح و آیین نامه‌های باقی مانده در قوه قضاییه توسط گروهی سامان دهی شود و هرچه سریع‌تر به مجلس ارسال شود .


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

آینده‌پژوهی ایران و اکوسیستم استارتاپی

شناخت مسائل مربوط به آینده کشورها، پیش‌بینی سناریوهای محتمل در حوزه‌های مختلف و تحلیل تغییرات پیش‌رو، به امری بسیار مهم و اساسی برای کشورهای جهان تبدیل شده است. اهمیت این مباحث آن‌چنان است که در کشورهای پیشرفته سال‌های درازی است رشته‌های مرتبط با آینده‌پژوهی

در گرماگرم خشم‌هاي روزمره

...مي‌توان آن را با سطح مهارتي مورد نياز براي هدايت يک جت پيشرفته مقايسه کرد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر