نتیجه‌ای یافت نشد.

دیدار اعضای کمیسیون قضایی مجلس با رییس قوه قضاییه

شناسه خبر: 169234 سرویس: سیاست ، گوناگون يكشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸, ۴۱ : ۱۷ : ۰۰
دیدار اعضای کمیسیون قضایی مجلس با رییس قوه قضاییه
نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس ضمن بیان این خبر که اعضای کمیسیون متبوعش عصر امروز با رییس قوه قضاییه دیدار کردند، در خصوص مشروح این دیدار توضیحاتی را ارئه کرد.
۵۵آنلاین :

 

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس ضمن بیان این خبر که اعضای کمیسیون متبوعش عصر امروز با رییس قوه قضاییه دیدار کردند، در خصوص مشروح این دیدار توضیحاتی را ارئه کرد.

یحیی کمالی پور در خصوص جلسه عصر امروز کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نشست امروز کمیسیون با حضور تمام اعضا برگزار شد گفت: در نشست امروز اعضای کمیسیون با رییس قوه قضاییه دیدار کردند و با صراحت و شفافیت مسائل مربوط به چالش‌های فراروی قوه قضاییه را مورد بحث قرار دادند، مقرر شد که بررسی‌های لازم برای حل هرچه بهتر این چالش‌ها انجام شود.

وی افزود: در این نشست به مسائل مختلفی اشاره شد؛ از جمله این مسائل می‌توان به موضوعاتی همچون مبارزه با فساد، کنترل بر دستگاه‌های وابسته به قوه قضاییه، شفاف‌سازی، نحوه جذب قضات، مشکلات شوراهای حل اختلاف، رسیدگی به پرونده‌های قضایی به ویژه پرونده‌های مبارزه با مفاسد اقتصادی اشاره کرد.

نایب رریس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در پایان تاکید کرد: همچنین قرار شد تمام لوایح و آیین نامه‌های باقی مانده در قوه قضاییه توسط گروهی سامان دهی شود و هرچه سریع‌تر به مجلس ارسال شود .


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

امتحان الهی فقط برای مردم است؟

کاش در این فصل امتحان الهی این نهادهای که برای کار فرهنگی بودجه گرفتند هم، بخشی از بودجه‌ها خود را به دولت بر می‌گردانند تا آن پول صرف خدمات برای مردم شود.

خرافه ایرانی از تعطیلات

اگرچه برخی ایران را بهشت تعطیلات کاری می‌دانند، اما استفاده از ۳ شاخص «تعطیلات رسمی»، «تعطیلات آخر هفته» و «مجموع تعطیلات» نشان می‌دهد ایران نه‌تنها بهشت تعطیلات نیست، بلکه به لحاظ تعداد روز تعطیلی، در قعر جدول رتبه‌بندی جهانی قرار دارد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر