نتیجه‌ای یافت نشد.

دو وزیر افغان دعوت مجلس سنا را نپذیرفتند

شناسه خبر: 173219 سرویس: جهان ، سیاست ، گوناگون سه شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۱۴ : ۲۱ : ۰۰
دو وزیر افغان دعوت مجلس سنا را نپذیرفتند
دو وزیر کابینه اشرف غنی که برای توضیح در مورد وضعیت امنیتی کشور به مجلس سنا دعوت شده بودند، در مجلس حضور نیافتند که این مساله خشم سناتورها را برانگیخت.
۵۵آنلاین :

« اسد الله خالد» و «مسعود اندرابی» سرپرست وزارتخانه های دفاع و داخله و معصوم استانکزی رییس عمومی امنیت ملی روز سه شنبه حاضر به پاسخ‌گویی در مجلس سنا نشدند.
این وزرا قرار بود معاونان خود را به این نشست بفرستند؛ اما سناتورها نپذیرفتند.
رسانه های محلی نوشتند: عدم حضور مقام‌های امنیتی با واکنش تند سناتوها مواجه شد و آنان، عدم حضور این مقام‌ها را برای پاسخ‌گویی ، فرار از مسوولیت قانونی، تمرد از قانون و بی‌اعتنایی به مجلس خواندند.
«محمدعلم ایزدیار» معاون اول مجلس سنا در این باره گفت: عدم حضور مقام‌های امنیتی برای پاسخ‌گویی به سوالات سناتورها نشانه بی‌اعتنایی به مجلس سنا و تمرد در برابر قانون است.
وی افز.د: اگر مقام‌های امنیتی توانایی پاسخ‌گویی در باره کنترل اوضاع امنیتی کشور را ندارند، باید در برابر مردم به ضعف خود اعتراف کنند.
«فضل‌هادی مسلم یار» رییس مجلس سنا هم عدم حضور مقام‌های امنیتی در مجلس سنا را تاسف‌بار خواند.
و ی گفت در نشستی که با رییس جمهور غنی دارم شکایت سناتورها از بی‌اعتنایی و برخورد دوگانه مقام‌های حکومتی را منتقل می کنم.
رییس سنا ادامه داد: مجلس همواره تلاش کرده تا روابط خوبی با حکومت برقرار کند، ولی این رابطه یک طرفه نمی‌شود.
او مقام‌های امنیتی را در کاهش جنگ و خشونت در کشور ناکام خواند و با اشاره به اوضاع امنیتی ننگرهار، فاریاب و کابل گفت که در نتیجه بی‌کفایتی مقام‌های امنیتی، ترور، وحشت و آدم ربایی در کوچه‌ها و پس کوچه‌های شهر بیداد می‌کند.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

کار ایشان تشویش بازار ارز نبود ؟

حسین راغفر اقتصاد دانی که عاشق چاپ پول بدون پشتوانه است و اعتقاد دارد تورم به چاپ پول ربطی ندارد و دولت های مختلف هم عاشق این دیدگاه هستند چون دستشان را به راحتی در جیب مردم می کنند پیش بینی کرده بود پایان سال 97 قیمت ارز 40 هزار تومان خواهد شد . سوال اینجاست که آیا این کار تشویش و اختلال در بازار ارز نیست و کسی نبايد با این پیش بینی های بی اساس مقابله کند .

قسمت دوم چگونه خیلی خیلی خفن پولدار شویم؟

در قسمت اول به شما نشان دادم که چگونه می‌توانید از طریق تأسیس مؤسسه مالی و اعتباری، خیلی خیلی خفن پولدار شوید و این بار روش دیگری را به شما یاد می‌دهم: تملک یک واحد صنعتی از طریق خصوصی‌سازی.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مان

شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مانع در آمریکا از این حرکت که مورد توجه رسانه ها قرار گرفته به عنوان «شیرجه سوپرمن» یاد شده است.

ویدیو: زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر