دورهمی زوج‌های شاعر در روز ملی ازدواج

شناسه خبر: 187022 سرویس: توسعه ، اجتماعی ، فرهنگ و هنر ، گوناگون يكشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۸, ۳۲ : ۱۹ : ۰۰
دورهمی زوج‌های شاعر در روز ملی ازدواج
به مناسبت روز ملی ازدواج، محمدمهدی رضازاده، رییس خانه شعر و ادبیات، نخستین دورهمی زوج‌های شاعر را با اجرای اشعار طنز صابر قدیمی و نوازندگی محمدرضا مقدم در خانه شعر و ادبیات را برگزار می‌کند.
۵۵آنلاین :

نخستین دورهمی زوج‌های شاعر و ادیب، دوشنبه چهارم شهریور، ساعت ۱۷ در خانه شعر و ادبیات برگزار می‌شود.

محمدمهدی رضازاده، رئیس خانه شعر و ادبیات با اعلام این خبر گفت: «همزمان با روز ملی ازدواج با هدف ارج نهادن به فعالیت‌ خانواده‌های شاعر و نویسنده کشور از ۲۰ زوج برگزیده این حوزه در خانه شعر و ادبیات میزبانی می‌شود.» 

او افزود: «در این مراسم قرار است از فعالیت‌های ادبی عبدالجبار کاکائی و عباس سجادی که نقش مهمی در تعالی ادبیات فارسی معاصر دارند، تجلیل شود.» 

اجرای اشعار طنز صابر قدیمی و نوازندگی محمدرضا مقدم از دیگر برنامه‌های این نشست است. علاقه‌مندان جهت شرکت در برنامه می‌توانند به خانه شعر و ادبیات به نشانی بزرگراه حقانی، خروجی کتابخانه ملی، خانه شعرو ادبیات مراجعه کنند.


منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

پاکستان چگونه در تله فقر گرفتار شد؟

چهاردهم آگوست ۱۹۴۷، روزی به یادماندنی در تاریخ پاکستان است، روز استقلال. روزی که محمدعلی جناح، قائد اعظم، پس از رهایی از استعمار حکومت بریتانیا در یک سخنرانی در کراچی اعلام کرد، امروز پس از ۱۰ سال تلاش و ممارست، به خواست خداوند کشوری تشکیل شد که هدف آن، زندگی و توسعه بر اساس فرهنگ و تمدن اسلامی است.

تورم از کجا به کجا رسید؟‌

تورم بالا از جمله مسائلی است که طی چهار دهه اخیر همیشه همراه اقتصاد ایران بوده و البته همواره برای کاهش آن برنامه ریزی شده است با این حال این رقم هیچ گاه به سطح متوسط کشورهای جهان نزدیک هم نبوده و حتی هیچ گاه به طور پایدار تک رقمی نمانده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو؛ انفجار مهیب کارخانه مواد شیمیایی در ترکیه

ویدئو : وقتی یورونیوز اشتباه خبرگزاری های ایرانی را رو می کند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر