دستگیری 28 نفر در ارتباط با نزاع در اردبیل

شناسه خبر: 158776 سرویس: گوناگون شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۷, ۲۶ : ۱۰ : ۰۰
دستگیری 28 نفر در ارتباط با نزاع در اردبیل
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل از دستگیری ۲۸ نفر در ارتباط با نزاع و درگیری جمعی در یکی از محلات اردبیل خبر داد.
۵۵آنلاین :

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل از دستگیری ۲۸ نفر در ارتباط با نزاع و درگیری جمعی در یکی از محلات اردبیل خبر داد.

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، ناصر عتباتی عصر جمعه در جمع خبرنگاران با اشاره به وقوع این حادثه اضافه کرد: این درگیری در یکی از محلات اردبیل رخ داد و با دخالت و ورود دستگاه قضایی و نیروی انتظامی خاتمه یافت.

وی دلیل وقوع این نزاع را مسایل شخصی بین چندین نفر عنوان کرد و یادآور شد: نیروهای قضایی و انتظامی پس از اطلاع این موضوع بلافاصله ورود و محرکان و بانیان این حادثه را شناسایی کرد و هم اکنون تمام عوامل اصلی نزاع و درگیری دستگیر و با قرار قانونی روانه زندان شدند.

دادستان اردبیل با اشاره به حاکم شدن امنیت کامل در محل وقوع حادثه، از دستگیری ۲۸ نفر به عنوان عاملان اصلی و مشارکت کنندگان این نزاع جمعی خبر داد.

وی شرکت در نزاع جمعی و اخلال در نظم و امنیت عمومی را اتهام این افراد برشمرد و تاکید کرد که دستگاه قضایی و عوامل انتظامی این استان در برخورد با ناهنجاری های اجتماعی هیچگونه اغماضی نخواهد داشت.

عتباتی تصریح کرد: برخورد با افرادی که به بهانه‌های مختلف و به دلیل مسائل شخصی و خواسته‌های فردی جایگاه والای اردبیل و امنیت شهروندان را مخدوش می کنند در اولویت دستگاه قضایی قرار دارد.


منبع : تابناک
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چگونه اینفلوئنسر شویم؟

واقعیت آنکه، ما نیاز داریم تا از برخی از سازوکارهای پشت پرده ستاره های اینستاگرامی آگاه شویم. این متن شاید در قسمت هایی تلخ و یا شاید هم سطحی به نظر آید ولی قصد آن صرفا ارتقاء آگاهی های عمومی درباره مسائل این روزهای ما در فضای مجازی است.

چرا رابطه آمریکا و ایران راه به جایی نمی برد؟

بعد از روی کار آمدن حسن روحانی در سال ۱۳۹۲ کمتر کسی فکر می کرد پرتلاطم ترین دوران روابط ایران و آمریکا در دوره ریاست جمهوری او اتفاق بیفتد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : «دیوار آدامس» سیاتل؛ از زباله‌دانی تا اثری هنری

ویدئو : امید داشتن عین قدرت است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر