نتیجه‌ای یافت نشد.

دزد انقلاب و نسیم بیداری

شناسه خبر: 173309 سرویس: توسعه ، اجتماعی ، گوناگون چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۱۱ : ۱۶ : ۰۰
دزد انقلاب و نسیم بیداری
شماره تاره ماهنامه «نسیم بیداری» با عکسی از ژوزف استالین روی جلدش منتشر شد.
۵۵آنلاین :

 

 

 


تازه‌ترین شماره‌ی ماه‌نامه‌ی «نسیم بیداری» به تازگی منتشر شده؛ مجله‌ای که عکس ژوزف استالین روی جلدش است و تیتر اصلی‌اش که بزرگ کنار چهره‌ی او نوشته شده تکلیف را روشن می‌کند؛ «دزد انقلاب». پرونده‌ی اصلی «نسیم بیداری» درباره‌ی این موضوع است که «استالین با رؤیای سرخ چه کرد». این بخش در واقع اصلی‌ترین پرونده‌ی این شماره‌ی ماه‌نامه است و مجموعه گفت‌وگوهایی با افرادی مثل تورج اتابکی، محسن حیدریان، حسین خسروپناه، مهوش غلامی، هوشنگ ماهرویان، مراد ثقفی، مهدی تدینی و... در کنار مقاله‌هایی درباره‌ی نسبت ایرانی‌ها با استالین در آن به چشم می‌خورد. پس اصلا عجیب نیست اگر نزدیک ۶۰ صفحه‌ی مجله به این موضوع اختصاص داده شده باشد. ولی کنار این پرونده‌ی مفصل، دو بخش دیگر هم به چشم می‌خورد؛ اول پرونده‌ای با تیتر کلی «بازرگانان شهرآشوب» که به نقش بازار در تحولات اجتماعی ایران می‌پردازد و دوم «عیارآینگی» که مجموعه‌مطالبی را درباره‌ی نقد و آیین نقدپذیری منتشر کرده است. هر دوی این پرونده‌ها هم پر هستند از گفت‌وگو و یادداشت‌های جذاب. «نسیم بیداری» با قیمت ۲۵ هزار تومان منتشر شده است و در دسترس قرار گرفته.


منبع : سازندگی
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نگاهی بر جوسازی‌های ضد ایرانی عربستان و امارات : بازندگانی که ادعای برنده بودن دارند

سران سعودی و اندک شرکای منطقه‌ای که برای آنها باقی مانده این روزها به جوسازی رسانه‌ای علیه ایران روی آورده‌اند تا هم شکست‌های سنگین اخیر خود در منطقه را پنهان سازند و هم با ایران هراسی خدمتی به آمریکا کرده باشند.

عیاش ها به ایران نمی آیند!

شما نام این وضعیت را چه می گذارید؟ چرخیدن چرخ های اقتصاد کند شده است، دستیابی ما به منابع ارزی محدود شده است آن هم درست در زمانی که سالانه یک میلیون جوان به بازار کار اضافه می شوند و باید طعم تلخ بیکاری را تجربه کنند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مان

شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مانع در آمریکا از این حرکت که مورد توجه رسانه ها قرار گرفته به عنوان «شیرجه سوپرمن» یاد شده است.

ویدیو: زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر