نتیجه‌ای یافت نشد.

در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها توقف نکنید

شناسه خبر: 113001 سرویس: گوناگون دوشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۶, ۵۳ : ۰۹ : ۰۰
در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها توقف نکنید
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت:هموطنان احتیاط لازم را به خصوص در روزهای تعطیل پایان هفته کرده و از توقف و برپایی چادر در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌هایی که می تواند در جریان سیلاب قرار گیرند، جدا خودداری کنند.
۵۵آنلاین :

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت:هموطنان احتیاط لازم را به خصوص در روزهای تعطیل پایان هفته کرده و از توقف و برپایی چادر در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌هایی که می تواند در جریان سیلاب قرار گیرند، جدا خودداری کنند.  

احد وظیفه ، با بیان اینکه تحلیل آخرین اطلاعات هواشناسی بیانگر رشد ناپایداری همرفتی بخصوص در بعدازظهر و اوایل شب طی دو روز آینده در دامنه‌های جنوبی و ارتفاعات البرز، شمال شرق، مرکز کشور و ارتفاعات زاگرس مرکزی است،اظهار کرد: وقوع رگبار ، رعدوبرق و سیلاب‌های ناگهانی در مناطق فوق بخصوص در مناطق کوهپایه‌ای و آبرفت‌های شیب دار بسیار محتمل است.همچنین بر این اساس هشدار وضعیت هوا برای استان های زیر طی دو روز آینده اعلام می‌شود.

وی افزود:  بعدازظهر روز پنج شنبه( 14 اردیبهشت ) شمال تهران، شمال سمنان، شمال و غرب خراسان رضوی، شمال قزوین، غرب فارس، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال بختیاری، لرستان، جنوب همدان، مرکزی با رگبار و رعدوبرق و وزش باد همراه خواهد بود. در روز جمعه (15اردیبهشت) نیز شاهد رگبار ، رعدوبرق و وزش باد در نیمه شمالی خراسان رضوی، خراسان شمالی، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال بختیاری،  جنوب و غرب اصفهان، نیمه شمالی استان های تهران ، قزوین و البرز و همچنین سمنان و غرب کردستان خواهیم بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در پایان اظهارکرد:توصیه می‌شود که هموطنان احتیاط لازم را به خصوص در روزهای تعطیل پایان هفته به عمل آورند و از توقف و برپایی چادر در حاشیه رودخانه ها و مسیل‌هایی که می تواند در جریان سیلاب قرار گیرند، جدا خودداری کنند.  


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

کار ایشان تشویش بازار ارز نبود ؟

حسین راغفر اقتصاد دانی که عاشق چاپ پول بدون پشتوانه است و اعتقاد دارد تورم به چاپ پول ربطی ندارد و دولت های مختلف هم عاشق این دیدگاه هستند چون دستشان را به راحتی در جیب مردم می کنند پیش بینی کرده بود پایان سال 97 قیمت ارز 40 هزار تومان خواهد شد . سوال اینجاست که آیا این کار تشویش و اختلال در بازار ارز نیست و کسی نبايد با این پیش بینی های بی اساس مقابله کند .

قسمت دوم چگونه خیلی خیلی خفن پولدار شویم؟

در قسمت اول به شما نشان دادم که چگونه می‌توانید از طریق تأسیس مؤسسه مالی و اعتباری، خیلی خیلی خفن پولدار شوید و این بار روش دیگری را به شما یاد می‌دهم: تملک یک واحد صنعتی از طریق خصوصی‌سازی.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مان

شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مانع در آمریکا از این حرکت که مورد توجه رسانه ها قرار گرفته به عنوان «شیرجه سوپرمن» یاد شده است.

ویدیو: زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر