در ایام مبارک شعبانیه، برنده خوش شانس جشنواره کارت خوان ۲۴ عیار بانک سرمایه معرفی شد

شناسه خبر: 132750 سرویس: گوناگون دوشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷, ۴۷ : ۱۴ : ۰۰
در ایام مبارک شعبانیه، برنده خوش شانس جشنواره کارت خوان ۲۴ عیار بانک سرمایه معرفی شد
در ایام مبارک شعبانیه و در روز جوان، طی مراسمی با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک سرمایه و مشتریان وفادار این بانک، با برگزاری مراسم قرعه کشی نهایی جشنواره کارت خوان ۲۴ عیار، برنده خوش شانس یک دستگاه خودرو ساندرو STEPWAY مشخص و معرفی شد.
۵۵آنلاین :

در ایام مبارک شعبانیه و در روز جوان، طی مراسمی با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک سرمایه و مشتریان وفادار این بانک، با برگزاری مراسم قرعه کشی نهایی جشنواره کارت خوان ۲۴ عیار، برنده خوش شانس یک دستگاه خودرو ساندرو STEPWAY مشخص و معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی بانک سرمایه، مراسم نهایی قرعه کشی پذیرندگان دستگاه های کارتخوان ۲۴ عیار شرکت تجارت الکترونیک بانک سرمایه ، در روز شنبه ۸ اردیبهشت ماه در محل سالن سوره حوزه هنری در تهران برگزار شد و ضمن تقدیم جوایز ۷ نفر ار برندگان ساکن استان های تهران و البرز در دومین مرحله قرعه کشی جشنواره کارت خوان ۲۴ عیار بانک سرمایه، برنده خوش شانس مرحله نهایی این جشنواره به قید قرعه مشخص و معرفی شد.

در این جشنواره که آقای علیرضا پویان شاد مدیر عامل و عضو هیات مدیره بانک سرمایه، امجد خضری نایب ریس هیات مدیره، حسین موفق اردستانی عضو هیات مدیره بانک سرمایه، معاونین، مدیران و کارشناسان و مشتریان این بانک (دارندگان دستگاه های کارت خوان ۲۴ عیار سرمایه) حضور داشتند، اعلام شد: تا کنون دو مرحله از این جشنواره در ماه های اسفند ۹۶ و فروردین ۹۷ برگزار و به 48 نفر از برندگان به قید قرعه یک نیم سکه بهار آزادی تقدیم شده است و همان گونه که مقرر شده بود در مرحله نهایی یک دستگاه خودرو ساندرو به برنده خوش شانس این مسابقه تقدیم می شود.

گفتنی است که در این مراسم، برنامه های سال ۹۶ بانک سرمایه و چشم انداز روشن این بانک در سال ۹۷ برای حاضران و مشتریان بانک به نمایش گذاشته شد. همچنین با حضور هنرمندان و خوانندگان مطرح کشور مراسمی شاد و مفرح به مناسبت اعیاد شعبانیه و روز تولد حضرت علی اکبر(ع) برگزار شد.

در بخشی از این مراسم، رئیس اداره روابط عمومی بانک سرمایه حضور همه میهمانان را خیر مقدم گفت و با اشاره به حضور پرشور مشتریان و دارندگان کارتخوان ۲۴ عیار بانک سرمایه، بر خدمت‌رسانی هر چه بهتر و قدرشناسی از مشتریان وفادار بانک تاکید کرد.

همچنین مهندس رامبد حیدریان، مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک بانک سرمایه در سخنانی کوتاه با تاکید بر ادامه این اقدامات تشویقی و تداوم این جشنواره در سال جاری گفت: شرکت تجارت الکترونیک بانک سرمایه همکار اجرایی واحدهای بازاریابی و انفورماتیک این بانک است و ما امیدواریم بتوانیم علاوه بر خدمات الکترونیک نوین به مشتریان بانک، درکنار دیگر سیاست های تشویقی قدرشناس و قدردان مشتریانی باشیم که در همه شرایط در کنار ما هستند و بانک سرمایه با وجود آنان می تواند آینده درخشان خود را بهتر از گذشته رقم بزند.

در پایان این مراسم و ضمن انجام مراسم قرعه کشی در حضور شرکت کنندگان در این مراسم، آقای «حامد قاسمی» به عنوان برنده مرحله نهایی این جشنواره مشخص و یک دستگاه خودرو ساندرو به وی اهدا گردید.

اضافه می نماید کلیه پذیرندگان پایانه های فروشگاهی بانک سرمایه صرف نظر از نوع حساب متصل به کارت‌خوان، این امکان را داشته اند که با افزایش تعداد تراکنش‌های خرید و همچنین افزایش معدل موجودی این‌گونه حساب‌ها، با کسب حداقل30 امتیاز در قرعه کشی پایان هر دوره‌ شرکت نمایند. همچنین آن دسته از پذیرندگانی که در هر دوره حداقل امتیاز شرکت در قرعه کشی دوره ای را کسب کرده اند، با کسب حداقل 500 امتیاز در دو دوره، در قرعه کشی نهایی این جشنواره شرکت داده شده اند.

 

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

تراژدی بیسوادی مدرن و فرهنگ عامه

سواد، شعور و آگاهی، الزاما از مسیر مدرسه و دانشگاه کسب نمی‌شود. کسب معرفت، خود نیاز به معرفت دارد. یعنی فرد باید به این درجه از آگاهی برسد که به سمت کسب معرفت حرکت کند. هیچ معرفتی، تصادفی خلق نمی شود و محصول ارث پدری نیست. معرفت به هیچ کس به ارث نرسیده است. همان طور که سواد، محصول خواست و طلب است و نه میراث گذشتگان. ملت با سواد، ملتی است که راهبری آن آسان است.

درس روزگار به سیاست‌گذار

تاوان پرهیز از اصلاحات تدریجی چیست؟

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: دو قطار مسافربری در هند شاخ به شاخ شدند

ویدئو؛ مدیرعامل ویز و کاربران ایرانی

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر