داستان برد پیت و همسران سابقش! آیا جنیفر از آنجلینا انتقام می‌گیرد؟

شناسه خبر: 184776 سرویس: فرهنگ و هنر ، گوناگون جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸, ۲۸ : ۱۸ : ۰۰
داستان برد پیت و همسران سابقش! آیا جنیفر از آنجلینا انتقام می‌گیرد؟
برد پیت و آنجلینا جولی بازیگران سرشناس هالیوودی اخیرا از یکدیگر جدا شده اند. زوجی که از دید بسیاری از افراد از جذاب ترین زوج های هالیوودی محسوب می شدند. اما هر دو این بازیگران پیش از ازدواج با یکدیگر ازدواج های دیگری در کارنامه های خود داشتند.
۵۵آنلاین :

برخی از نشریات آمریکایی معتقدند جنیفر آنیستون همسر سابق برد پیت در تلاش است از آنجلینا جولی انتقام بگیرد. اما چرا؟

سالها پیش از آن که آنجلینا جولی و برد پیت با یکدیگر آشنا شوند، جنیفر آنیستون و برد پیت با یکدیگر آشنا شدند و ازدواج کردند. زوجی عاشق و دوست داشتنی که سالها نیز با یکدیگر زندگی کردند. این زندگی عاشقانه ادامه داشت تا این که برد پیت و آنجلینا جولی در فیلم آقا و خانم اسمیت با یکدیگر همبازی شدند و همین موضوع حواشی شدیدی بین این دو نفر ایجاد کرد و در نهایت رابطه زناشویی برد پیت و جنیفر آنیستون را نیز مختل کرد.

جنیفر آنیستون از آنجلینا جولی انتقام می گیرد؟ / ماجرای برد پیت و همسران سابقش!

اگرچه آنجلینا جولی هر نوع مداخله خود در طلاق جنیفر آنیستون و برد پیت را تکذیب می کند. اما به هرحال تداخل زمانی ساخت فیلم آقا و خانم اسمیت و جدایی برد پیت شایعاتی متعدد ایجاد کرد. اکنون به نظر می رسد ماجرا برعکس شده است. چرا که گفته می شود برد پیت و جنیفر آنیستون از مدتی قبل به شکل پنهانی یکدیگر را ملاقات می کنند و روابطی دوستانه برقرار کرده اند.

حتی گفته می شود قرار است این دو نفر به زودی روابط خود را علنی کنند. گرچه این موضوع در حد شایعه و حدس و گمان است اما اگر حقیقت داشته باشد به این معنی است که تاریخ تکرار می شود اما این بار به نفع آنیستون و به ضرر جولی.


منبع : اقتصاد نیوز
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر
ارتقای شخصیت، ارتقای زندگی

خودتان را ارتقا دهید تا کارتان هم ارتقا بیابد.

برای این که خودتان را ارتقا دهید باید در مورد خودتان بیشتر بدانید. به سلامتی خود اهمیت بیشتری بدهید، استرس و هیجانات کاذب را کنترل کنید، ورزش کنید و حتی درس خواندن را ادامه دهید. اگر می خواهید کارآفرین موفقی باشید بهتر است پس از ریختن یک برنامه تجاری خوب، به فکر یک برنامه عملیاتی برای خودتان هم باشید.

نمی خواهم گوشی موبایل بخرم!

55درصد کاهش درخواست خرید گوشی موبایل!

در سال‌های اخیر، شاهد کاهش درخواست خرید گوشی موبایل بوده‌ایم. افرادی که زمانی پیگیر و مشتاق خرید جدیدترین مدل گوشی‌های تلفن همراه بودند، در حال حاضر تا جایی که می‌توانند از گوشی فعلی خود استفاده می‌کنند و کمتر دنبال تعویض آن هستند.

اخبار ویدئویی

بیشتر
نقاشی روی دیوارهای کاراکاس

نقاشی روی دیوارهای کاراکاس

نقاشی روی دیوارهای کاراکاس

نقاشی با ته مانده موی مشتریان درآرایشگاه!

خلاقیتی که با مو به خرج داده اند!

نقاشی با ته مانده موی مشتریان در آرایشگاه!

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر