نتیجه‌ای یافت نشد.

خروج کشتی جنگی اسپانیا از ناوگروه آمریکایی لینکلن

شناسه خبر: 173190 سرویس: جهان ، گوناگون سه شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۰۵ : ۱۹ : ۰۰
خروج کشتی جنگی اسپانیا از ناوگروه آمریکایی لینکلن
وزیر دفاع اسپانیا دستور خارج کردن ناوچه مندز نونز از ناو گروه آمریکایی که در راه خاورمیانه بود صادر کرده است.
۵۵آنلاین :

اسپانیا کشتی جنگی «مندز نونز»خود را از ناوگروه دریایی آمریکایی به فرماندهی ناو هواپیمابر«یو اس اس آبراهام لینکلن» که به منظور عرض اندام به خاورمیانه اعزام شده است، خارج کرد.

خبرگزاری «ای اف ای» گزارش داد که «مارگریتا روبلس» وزیر دفاع اسپانیا دستور خارج کردن ناوچه مندز نونز از ناو گروه آمریکایی که در راه خاورمیانه بود صادر کرده است.

برخی منابع در مادرید گفتند که این ناوچه اسپانیایی پس از پایان ماموریت ناو گروه آمریکایی در خاورمیانه بار دیگر به این ناوگروه ملحق می شود.

برخی گزارش ها حکایت از آن دارد که ناو هواپیمابر یو اس اس آبراهام لینکلن از تنکه «باب المندب» که دریای سرخ را به اقیانوس هند مرتبط می کند عبور کرده است و در راه خلیج فارس است اما به گفته رسانه های اسپانیایی این ناوگروه آمریکایی بدون کشتی جنگی اسپانیایی به خلیج فارس می رسد.

ایالات متحده آمریکا ناو هواپیمابر آبراهام لینکلن را به همراه گروه دریایی جنگی با ادعا و به بهانه «اشاره های واضح» از تهدیدهای صادر شده از ایران به خلیج فارس فرستاده است.


منبع : جماران
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

يك كتاب مستهجن منتشر شد؟!

خانه منوچهر بديعي در كُردان معماري خاصي دارد،‌ از همان درِ حياط كه پيچ‌درپيچ به درِ خانه مي‌رسيم مي‌فهميم خانه بديعي نقشه‌راه مي‌خواهد و راه‌بلدي.

شفافیت سیاست، مانع کج فهمی عمومی

تعداد سیاستگذاری ها تحت تاثیر عوامل مختلف رسانه ای، ابهام، امنیتی بودن و غیره مورد کج فهمی واقع میشود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر