نتیجه‌ای یافت نشد.

خداحافظی کاربران IOS با مشکل شارژ تلفن همراه / معرفی یک ویژگی جالب در «iOS 13»

شناسه خبر: 176249 سرویس: فناوری ، گوناگون جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۹۸, ۵۹ : ۲۲ : ۰۰
خداحافظی کاربران IOS با مشکل شارژ تلفن همراه / معرفی یک ویژگی جالب در «iOS 13»
اپل بی سر و صدا از یک ویژگی به روزرسانی جدید در نرم افزار جدید خود رونمایی کرده که از مشکل تمام شدن زودهنگام باتری جلوگیری می کند. درواقع این ویژگی برای کاربران آیفون بسیار مفید است.
۵۵آنلاین :

اپل بی سر و صدا از یک ویژگی به روزرسانی جدید در نرم افزار جدید خود رونمایی کرده که از مشکل تمام شدن زودهنگام باتری جلوگیری می کند. درواقع این ویژگی برای کاربران آیفون بسیار مفید است.

 یکی از مشکلات رایج کاربران موبایل این است که شارژ گوشی های آنان بسیار سریع تر از حد انتظار پایان می یابد اما به نظر می رسد این مشکل حل شده است.

شرکت اپل با ویژگی "بهینه سازی شارژ باتری" برنامه ای را طراحی کرده که مانع از تمام شدن زودهنگام شارژ باتری محصولات این شرکت می شود. این ویژگی جدید در سیستم عامل آیفون موسوم به iOS 13  قرار داده شده تا به این وسیله شارژ محصولاتت اپل زودتر از حد تمام نشود.

در سیستم بهینه سازی شارژ باتری ، هدف اصلی و نهایی این است که از شارژ شدن طولانی مدت باتری به ویژه وقتی باتری 100 درصد شارژ شده جگلوگیری شده و درنتیجه باتری آسیب نبنید. برای مثال وقتی باتری مرز 80 درصد را رد می کند، این سیستم مانع از فشار مضاعف روی باتری شده و 20 درصد ادامه شارژ را با سرعتی پایین تر از حد معمول ادامه می دهد.

بر این اساس، نسخه جدید سیستم عامل آیفون کمک می کند افراد فراموشکار، یا آنهایی که عادت دارند گوشی خود را یک شب تا صبح به شارژ رها کنند، از مشکلات جانبی باتری نجات پیدا کنند.

به گفته شرکت اپل بهترین راه برای حفاظت از گوشی این است که پیش از تمام شدن شارژ کامل باتری و ترجیحا وقتی شارژ 20 درصد است آن را به شارژ متصل کنید. نکته مثبت این برنامه این است که می توانید نقطه امن شارژ خود را پیدا کنید. مثلا برنامه ای بگذارید که سر ساعت مشخصی قطع شود. البته بهترین بازدهی این روش در آیفونهای جدید یا آیفونهایی است که تازه باتری تعویض کرده اند.


منبع : انتخاب
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

سیاستگذاری به روش آزمون و خطا چه بلایی سر اقتصاد آورده است؟

قصه تلخ جهش های نرخ ارزی با تکرار سیاست های پیمان سپاری ارزی، پیش فروش سکه و بعد تنظیم بازار به زور و ارعاب یا اصرار بر نرخ ارز غیر تعادلی تنها مصادیقی از تکرار تجربه نامطلوب سیاستگذاری اقتصادی هستند. از منظر رأی دهنده عام و اقتصاددان خبره سیاستگذاران به وقت معزولی شبلی و بایزیدند و به وقت صدارت و زعامت به دنبال تکرار خطای تقبيح شده گذشتگان می روند.

اقتصاد و جامعه چگونه از آدم های خوب هیولا می سازد؟

با بی پولی همه می تونن کنار بیان، چیزی که باید یاد بگیری پول درآوردنه!

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر