نتیجه‌ای یافت نشد.

خبرهایی جدید از گوشی تاشو سامسونگ / گلکسی فولد می تواند تا آخر تابستان وارد بازار شود

شناسه خبر: 176310 سرویس: فناوری ، گوناگون شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸, ۴۹ : ۱۸ : ۰۰
خبرهایی جدید از گوشی تاشو سامسونگ / گلکسی فولد می تواند تا آخر تابستان وارد بازار شود
برخی گمانه زنی های جدید حکایت از آن دارند که گوشی تاشو سامسونگ که با مشکلاتی متعدد در حوزه رونمایی رو به رو شده بود، می تواند به زودی یعنی تا اواخر تابستان وارد بازار شود.
۵۵آنلاین :

برخی گمانه زنی های جدید حکایت از آن دارند که گوشی تاشو سامسونگ که با مشکلاتی متعدد در حوزه رونمایی رو به رو شده بود، می تواند به زودی یعنی تا اواخر تابستان وارد بازار شود.

شاید اگر قرار باشد یکی از شکست خورده ترین طرح های شرکت سامسونگ را نام ببریم، احتمالا باید نام گوشی تاشو سامسونگ یا گلکسی فولد را مطرح کنیم. این گوشی در همان روزهای نخست معرفی با یک مشکل جدی رو به رو شد و نتوانست انتظارات را براورده کند.

گوشی تاشو سامسونگ که برای آزمودن در اختیار خبرنگاران تعداد محدودی از رسانه ها قرار گرفته بود، در ازمون های اولیه بسیار ضعیف ظاهر شد و حتی نتوانست از پس کوچکترین انتظارات کاربران بر بیاید. به همین دلیل بود که روند رونمایی  عمومی گلکسی فولد برای مدتی طولانی و نامشخص به تاخیر افتاد. اما همزمان با این مشکلات، گوشی های تاشو برندهای رقیب، مثل هواوی نیز در حال طراحی هستند.

بر همین اساس یکی از سوالاتی که به شکل مکرر مطرح می شود این است که سرنوشت گوشی گلکسی فولد سامسونگ چه خواهد بود و بالاخره قرار است چه زمانی شاهد رونمایی از این محصول باشیم. برای پاسخ دادن به این سوال باید به سراغ  اظهار نظرهای مدیران سامسونگ رفت، اگرچه هیچ یک از مدیران سامسونگ پاسخی قطعی به این سوال نداده اند، اما به نظر می رسد پاسخ اصلی این است که به زودی شاهد گوشی تاشو و جدید سامسونگ خواهیم بود. این موضوعی است که برخی از منابع آگاه وابسته به شرکت سامسونگ نیز آن را تایید می کنند.

با توجه به تعجیل هواوی برای رونمایی از محصولات جدید از یک سو و فشار ایالات متحده بر این شرکت از سوی دیگر تا سه ماهه آتی یا به عبارتی تا پایان تابستان، بهترین فرصت برای رونمایی از محصولات جدید و به ویژه گلکسی فولد در اختیار شرکت سامسونگ است. پیش از این یکی از مدیران ارشد این شرکت از ماه جولای(تیر) برای رونمایی جدید نام برده بود. اما به نظر می رسد این تاریخ چندان منطقی نیست باید دید در نهایت شایعات درست خواهند بود یا نه.


منبع : انتخاب
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

دیدن «دیوها» که کاری ندارد.

در این میان اما راننده‌ای هم در شهر قزوین پیدا می‌شود که روی شیشه خودروی خود نوشته: «کرایه نداری برو، حلالت نگو ندارم، برو بسلامت»

آینده‌پژوهی ایران و اکوسیستم استارتاپی

شناخت مسائل مربوط به آینده کشورها، پیش‌بینی سناریوهای محتمل در حوزه‌های مختلف و تحلیل تغییرات پیش‌رو، به امری بسیار مهم و اساسی برای کشورهای جهان تبدیل شده است. اهمیت این مباحث آن‌چنان است که در کشورهای پیشرفته سال‌های درازی است رشته‌های مرتبط با آینده‌پژوهی

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر