خبرهایی جدید از گوشی تاشو سامسونگ / گلکسی فولد می تواند تا آخر تابستان وارد بازار شود

شناسه خبر: 176310 سرویس: فناوری ، گوناگون شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸, ۴۹ : ۱۸ : ۰۰
خبرهایی جدید از گوشی تاشو سامسونگ / گلکسی فولد می تواند تا آخر تابستان وارد بازار شود
برخی گمانه زنی های جدید حکایت از آن دارند که گوشی تاشو سامسونگ که با مشکلاتی متعدد در حوزه رونمایی رو به رو شده بود، می تواند به زودی یعنی تا اواخر تابستان وارد بازار شود.
۵۵آنلاین :

برخی گمانه زنی های جدید حکایت از آن دارند که گوشی تاشو سامسونگ که با مشکلاتی متعدد در حوزه رونمایی رو به رو شده بود، می تواند به زودی یعنی تا اواخر تابستان وارد بازار شود.

شاید اگر قرار باشد یکی از شکست خورده ترین طرح های شرکت سامسونگ را نام ببریم، احتمالا باید نام گوشی تاشو سامسونگ یا گلکسی فولد را مطرح کنیم. این گوشی در همان روزهای نخست معرفی با یک مشکل جدی رو به رو شد و نتوانست انتظارات را براورده کند.

گوشی تاشو سامسونگ که برای آزمودن در اختیار خبرنگاران تعداد محدودی از رسانه ها قرار گرفته بود، در ازمون های اولیه بسیار ضعیف ظاهر شد و حتی نتوانست از پس کوچکترین انتظارات کاربران بر بیاید. به همین دلیل بود که روند رونمایی  عمومی گلکسی فولد برای مدتی طولانی و نامشخص به تاخیر افتاد. اما همزمان با این مشکلات، گوشی های تاشو برندهای رقیب، مثل هواوی نیز در حال طراحی هستند.

بر همین اساس یکی از سوالاتی که به شکل مکرر مطرح می شود این است که سرنوشت گوشی گلکسی فولد سامسونگ چه خواهد بود و بالاخره قرار است چه زمانی شاهد رونمایی از این محصول باشیم. برای پاسخ دادن به این سوال باید به سراغ  اظهار نظرهای مدیران سامسونگ رفت، اگرچه هیچ یک از مدیران سامسونگ پاسخی قطعی به این سوال نداده اند، اما به نظر می رسد پاسخ اصلی این است که به زودی شاهد گوشی تاشو و جدید سامسونگ خواهیم بود. این موضوعی است که برخی از منابع آگاه وابسته به شرکت سامسونگ نیز آن را تایید می کنند.

با توجه به تعجیل هواوی برای رونمایی از محصولات جدید از یک سو و فشار ایالات متحده بر این شرکت از سوی دیگر تا سه ماهه آتی یا به عبارتی تا پایان تابستان، بهترین فرصت برای رونمایی از محصولات جدید و به ویژه گلکسی فولد در اختیار شرکت سامسونگ است. پیش از این یکی از مدیران ارشد این شرکت از ماه جولای(تیر) برای رونمایی جدید نام برده بود. اما به نظر می رسد این تاریخ چندان منطقی نیست باید دید در نهایت شایعات درست خواهند بود یا نه.


منبع : انتخاب
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چرا تحصیل‌کرده‌ها کارآمد نیستند؟

اخیراً یک دانشجویِ کنجکاوِ دکتری از این نویسنده پرسید: " کم نداریم مدیرانی که تحصیلاتِ عالیه دارند، از دانشگاه های خوب دنیا فارغ التحصیل شده اند و بسیار هم جهان دیده هستند. چرا آنها در مدیریت، تا این حد اشتباه کرده و هم چنان اشتباه می کنند؟"

چگونه از شر میلیاردرها خلاص شویم؟

توماس پیکتی می‌گوید نابرابری اقتصادی طبیعی نیست بلکه ناشی از ایدئولوژی‌های سیاسی است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : استناد پوتین به آیه قرآن در حضور روحانی و اردوغان

ویدئو : تایید کشته شدن پسر بن لادن

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر