حماس: هدف تظاهرات بازگشت شکستن محاصره غزه است

شناسه خبر: 181065 سرویس: توسعه ، جهان ، سیاست ، گوناگون سه شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۸, ۱۰ : ۰۰ : ۰۰
حماس: هدف تظاهرات بازگشت شکستن محاصره غزه است
جنبش مقاومت اسلامی (حماس) تأکید کرد: نبرد ما تنها با رژیم اشغالگر صهیونیستی است که سرزمین و مقدسات ما را غصب کرده است، نه با یهودیان.
۵۵آنلاین :

به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، این جنبش در بیانیه‌ای اعلام کرد که قبلاً نیز بارها حملات علیه یهودیان غیرنظامی در اماکن دینی را محکوم کرده است.

در این بیانیه آمده است که تظاهرات بزرگ بازگشت، یک فعالیت مردمی مسالمت‌آمیز با هدف تثبیت حق بازگشت آوارگان و شکستن محاصره غزه است.

حماس تأکید کرد: اجماع ملی بر مردمی و مسالمت‌آمیز بودن تظاهرات بازگشت هرگز به این معنی نیست که در مقابل تجاوزات و جنایات رژیم اشغالگر علیه شرکت‌کنندگان در این تظاهرات‌ها و قتل و کشتار آنان سکوت کنیم.

این جنبش از عموم فلسطینیان خواست به تصمیمات و سیاست‌های هیئت عالی ملی برگزاری تظاهرات بازگشت و شکستن محاصره پایبند باشند.

جنبش حماس از تلاش‌های تمامی طرف‌های میانجی و در رأس آن‌ها مصر در راستای شکستن محاصره غزه و تحقق وحدت ملی تقدیر و تشکر کرد.


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

حاشیه نشینی را جدی نکرفتند

شهردار تهران می‌گوید سکونت در حاشیه تهران ١٨‌درصد افزایش یافته است

ایران چگونه در مقابل آمریکا خواهد جنگید؟

در دوره بعد از پایان جنگ سرد احتمالا هیچ کشوری به اندازه ایران تلاش نکرده است که هژمونی آمریکا را به چالش بکشد. تهران در طول چند دهه گذشته از تمام فرصت‌های خود برای ضربه زدن به منافع آمریکا در خاورمیانه، آسیای مرکزی و آمریکای لاتین بهره برداری کرده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: استرالیا در آتش؛ شعله‌های سرکش همچنان زبانه می‌کشد

ویدئو؛ نطق پروانه سلحشوری: به‌جز اقلیتی برخوردار بقیه مردم را رها کرده‌ایم

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر