حضور رونالدو و مسی در مراسم برترین های فیفا اجباری می شود

شناسه خبر: 146482 سرویس: ورزشی ، گوناگون دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷, ۳۹ : ۰۰ : ۰۰
حضور رونالدو و مسی در مراسم برترین های فیفا اجباری می شود
«جیانی اینفانتینو» رییس فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) ضمن ابراز ناراحتی از عدم حضور 2 تن از بزرگ ترین ستاره های دنیای فوتبال در مراسم برترین های سال 2018، قصد دارد تا با توسل به مجاری قانونی از وقوع دوباره این اتفاق جلوگیری کند.
۵۵آنلاین :

روزنامه آ. اس اسپانیا روز یکشنبه نوشت: رییس فیفا که غیبت «کریستیانو رونالدو» و «لیونل مسی» در مراسم برترین های سال 2018 به شدت او را آزرده خاطر کرده است؛ تصمیم این 2 ستاره را نوعی تحریم هیات حاکم بر فوتبال و موجب کاهش اعتبار آن می پندارد. وی به منظور حصول اطمینان نسبت به خالی نبودن جای خالی هیچ کدام از برندگان در عکس دسته جمعی تیم منتخب سال، به دپارتمان حقوقی فیفا توصیه کرده تا با استفاده از مجاری قانونی، ضمن ارج نهادن به این بازیکنان ارزشمند، نسبت به عدم تکرار آن تدابیری بیاندیشد.
«سپ بلاتر» رییس سابق این نهاد در سال 2013 پس از اینکه در جریان یک جلسه پرسش و پاسخ، مسی را به رونالدو ترجیح و مخارج آرایش ستاره پرتغالی را مورد تمسخر قرار داد و روی صحنه نوع رفتار «سلطه جویانه» او را در زمین بازی تقلید کرد؛ از سوی رونالدو با واکنشی جدی روبه رو شد؛ رونالدو از بلاتر خواست تا به طور علنی از او عذرخواهی کند.
بلاتر نیز از طریق برقراری تماس خصوصی و علنی با رونالدو، مراتب عذرخواهی خود را به رونالدو اعلام کرد و موجب شد تا این بازیکنان در مراسم توپ طلای آن سال (2013) شرکت کرده و بلاتر را از اهدای جایزه به فرستاده خود معاف کند؛ اقدامی که برای فردی در جایگاه رییس عالی ترین هیات حاکم بر فوتبال شرم آور و توهین آمیز محسوب می شد.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

بودجه بنیادهای خاص فرهنگی را قطع یا کم کنید

یک سال هم به برخی مؤسسات غیر مولد کمک نشود به جایی بر نمی‌خورد. بگذاریم مردم در سال 98 از دستاوردهای قبلی این موسسات استفاده کنند.

نورچشمی‌ها همین دور و برند

آمارهای ٦ ماه نخست‌ سال‌جاری نشان می‌دهد استان‌های تهران سمنان، یزد و اصفهان بیشترین میزان تسهیلات بانکی را دریافت کرده‌اند. این در حالی است که کردستان و سیستان و بلوچستان از همه مظلوم‌ترند

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مادربزرگ ۱۰۲ ساله رکورد شیرجه در آسمان را شکست!

یک پیرزن ۱۰۲ ساله استرالیایی از ارتفاع چهار هزار و ۳۰۰ متری پرید تا رکورد مسن ترین فردی را که در آسمان شیرجه زده است، بشکند

ویدیو: فیلم ساخته شده توریست از سفر به ایران

فیلمMio Iran توسط سباستین لیندا توریستی ساخته شده که برخلاف توصیه های اطرافیان برای عدم سفر به ایران همراه همسرخود به ایران سفرمی کند لیندا این فیلم رابه پسرش میوتقدیم کرده است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر