حزب حاکم کره شمالی خواستار احیای اقتصاد شد

شناسه خبر: 147380 سرویس: جهان ، گوناگون چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷, ۱۴ : ۱۸ : ۰۰
حزب حاکم کره شمالی خواستار احیای اقتصاد شد
حزب حاکم بر کره شمالی در هفتاد و سومین سالروز بنیانگذاری این کشور خواهان یکپارچگی و بازسازی اقتصادی، تحت رهبری 'کیم جونگ اون' شد.
۵۵آنلاین :

رودونگ سینمون' روزنامه حزب کارگران کره شمالی در صفحه نخست سرمقاله امروز چهارشنبه خواستار تلاش هایی شد که باعث شوند «هر یک از اعضای این حزب به طور قاطع باور داشته باشند که به غیر از 'کیم جونگ اون' هیچ رهبر دیگری قابل احترامِ زیاد نیست».
در این روزنامه همچنین از مردم کره شمالی خواسته شده است برای رسیدن به اهداف تعیین شده در طرح پنج ساله ساختار اقتصادی که در کنگره 2016 حزب تصویب شد، نهایت تلاش خود را انجام دهند.
رودونگ سینمون و سایر رسانه های دولتی کره شمالی در گزارش هایشان درباره سالروز بنیانگذاری این حزب، به مسائل هسته ای و یا دومین نشست سران برنامه ریزی شده با آمریکا اشاره ای نکرده اند.
سال گذشته در همین روز، 'رودونگ سینمون' مهارت هسته ای و نظامی این کشور را ستود و حالت خصمانه قابل توجهی در مقابل آمریکا داشت.
سال جاری، رسانه ها به دنبال اعلامیه غیرهسته ای سازی 'کیم'، لحن نوشته هایشان را نرمتر کرده اند.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

بودجه بنیادهای خاص فرهنگی را قطع یا کم کنید

یک سال هم به برخی مؤسسات غیر مولد کمک نشود به جایی بر نمی‌خورد. بگذاریم مردم در سال 98 از دستاوردهای قبلی این موسسات استفاده کنند.

نورچشمی‌ها همین دور و برند

آمارهای ٦ ماه نخست‌ سال‌جاری نشان می‌دهد استان‌های تهران سمنان، یزد و اصفهان بیشترین میزان تسهیلات بانکی را دریافت کرده‌اند. این در حالی است که کردستان و سیستان و بلوچستان از همه مظلوم‌ترند

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مادربزرگ ۱۰۲ ساله رکورد شیرجه در آسمان را شکست!

یک پیرزن ۱۰۲ ساله استرالیایی از ارتفاع چهار هزار و ۳۰۰ متری پرید تا رکورد مسن ترین فردی را که در آسمان شیرجه زده است، بشکند

ویدیو: فیلم ساخته شده توریست از سفر به ایران

فیلمMio Iran توسط سباستین لیندا توریستی ساخته شده که برخلاف توصیه های اطرافیان برای عدم سفر به ایران همراه همسرخود به ایران سفرمی کند لیندا این فیلم رابه پسرش میوتقدیم کرده است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر